Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE Z POŁYSKIEM

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne z połyskiem

Drzwi wewnętrzne z połyskiem mogą być niezwykle efektownym elementem nowoczesnej aranżacji wnętrza. Idealnie gładka, błyszcząca powierzchnia takich drzwi przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu modernistycznego charakteru. Poza atrakcyjnym wyglądem drzwi wewnętrzne z połyskiem mają jeszcze jedną istotną zaletę. Odbijająca światło powierzchnia optycznie powiększa i rozjaśnia wnętrze. Efekt ten dotyczy szczególnie jasnych drzwi wewnętrznych na wysoki połysk. Jeśli więc zależy nam na wizualnym powiększeniu pomieszczenia, możemy postawić na drzwi wewnętrzne na wysoki połysk białe lub jasnoszare.

Drzwi wewnętrzne z połyskiem to w sklepie Komfort kilkanaście różnych produktów z oferty czołowych polskich producentów drzwi. Oferujemy między innymi wewnętrzne drzwi na wysoki połysk działającej już od wielu lat firmy DRE.

Drzwi wewnętrzne wysoki połysk – kiedy warto zdecydować się na taki model?

Kiedy warto wybrać drzwi wewnętrzne na wysoki połysk? Błyszcząca powierzchnia takich drzwi idealnie wpisuje się przede wszystkim w różnego rodzaju nowoczesne aranżacje. Na drzwi wewnętrzne wysoki połysk możemy więc zdecydować się w przypadku modernistycznej, minimalistycznej aranżacji. W tego typu wnętrzach sprawdzą się najczęściej modele w stonowanej, uniwersalnej kolorystyce jak, chociażby drzwi wewnętrzne na wysoki połysk białe czy szare.

Designerskie nowoczesne aranżacje to jednak nie jedyne wnętrza, w których możemy zdecydować się na drzwi wewnętrzne z połyskiem. Taki model drzwi idealnie wpisuje się również w ekstrawaganckie i pełne blasku aranżacje w stylu glamour. Zamiast stonowanych neutralnych kolorów w takim wnętrzu możemy postawić na drzwi wewnętrzne z połyskiem w kolorze granatowym czy bordowym. Takie eleganckie, głębokie barwy doskonale odnajdą się w tym architektonicznym stylu.

Decydując się na drzwi wewnętrzne z połyskiem, musimy jednak pamiętać o tym, że są one nieco bardziej wymagające pod względem pielęgnacji niż drzwi matowe. Na błyszczącej powierzchni drzwi odciski palców smugi czy zabrudzenia będą się niestety rzucały w oczy. Gładka powierzchnia sprawia jednak, że usuniemy je szybko i bez większego wysiłku.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.