Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

10 śmiesznych wycieraczek pod drzwi od KOMFORT

10 śmiesznych wycieraczek pod drzwi od KOMFORT

Jeszcze stosunkowo niedawno wybór wycieraczek nie był zbyt duży. W ostatnim czasie jednak zaczęło się to zmieniać, dzięki czemu nie tylko wystrój mieszkania, ale nawet wycieraczkę możemy dobrać do własnych upodobań. Szczególną popularnością cieszą się śmieszne wycieraczki pod drzwi, które pozwalają wyróżnić się na tle sąsiadów i witać gości we własnym stylu.

Śmieszne wycieraczki pod drzwi

Śmieszne wycieraczki to świetny sposób na to, by wyróżnić się już na wejściu! Są one coraz bardziej różnorodne – wycieraczki mogą być zdobione kolorowymi rysunkami, zwierzęcymi grafikami, symbolami czy żartobliwymi napisami. Dzięki temu mogą stanowić nie tylko akcent humorystyczny, ale też wpisywać się w nasz gust i aranżację przedpokoju. Jeśli więc chcemy stworzyć przedpokój w klimacie, jaki od dawna nam się podoba, fajne wycieraczki pod drzwi na pewno nam w tym pomogą.

Śmieszna wycieraczka – z napisem czy kolorowa?

Pozostaje jednak pytanie: na jaką wycieraczkę się zdecydować? Jak już zostało wspomniane, możliwości jest naprawdę sporo. Do wyboru mamy między innymi wycieraczki pod drzwi z napisami – ciekawą propozycją są modele z motywem domowym i krótkim hasłem powitalnym. Jeśli lubimy taką stylistykę, spodoba nam się wycieraczka Print z napisem „Welcome”, która będzie doskonale pasować do przytulnych, a nawet nieco rustykalnych wnętrz. Wykreować domowy klimat już na wejściu pozwoli nam także wycieraczka At Home. Jest ona zdobiona napisem oraz grafiką prezentującą przedpokój, a za sprawą uniwersalnego szarego koloru, wpisze się w niemal każdą aranżację.

Śmieszna wycieraczka pod drzwi nie musi jednak być utrzymana w jednolitym odcieniu – znakomitym wyborem będzie również wycieraczka pod drzwi kolorowa! Świetną propozycją jest na przykład wycieraczka Scrape zdobiona motywem z pasków w kolorach tęczy. To wycieraczka śmieszna, ale i odważna, idealnie oddająca charakter mieszkańców. Podobny motyw zastosowano na innej wycieraczce z kolekcji Scrape, na której kolorowe paski ułożone są w geometryczny wzór.

Zabawne wycieraczki pod drzwi z kotami i psami

Oglądając śmieszne wycieraczki do domu, nie sposób nie zwrócić uwagi, że wiele z nich jest zdobionych zwierzęcymi grafikami. Trudno się temu dziwić – w końcu psy, koty czy inne zwierzaki należy traktować jak członków rodziny, stąd powitalny nadruk z ich wizerunkiem nie powinien być niczym zaskakującym. W tym przypadku wybór jest naprawdę imponujący.

Świetną propozycją może być wycieraczka Couleur Natural Koty. To wycieraczka pod drzwi z kotami i napisem „Welcome”, która zachwyci każdego właściciela mruczka. Wycieraczka jest utrzymana w neutralnych kolorach – brązowym, szarym i czarnym – więc łatwo dopasujemy ją każdego wystroju. Za sprawą uniwersalnych barw przypadnie ona też do gustu osobom, które zastanawiają się, jaki chodnik do przedpokoju wybrać, by stanowił on kontynuację tego, co znajduje się przy wejściu.

Inny model stworzony z myślą o miłośnikach miauczących czworonogów to wycieraczka Couleur Natural Kot z rodziną. Jest ona zdobiona rysunkiem kota oraz napisem „Tu mieszka kot z rodziną”, który z przymrużeniem oka informuje wszystkich gości, jaka hierarchia panuje akurat w tym mieszkaniu.

Oczywiście koty to nie jedyny zwierzęcy motyw, jakim może być zdobiona wycieraczka pod drzwi – pies także jest do wyboru! Doskonałą propozycją jest wycieraczka Coco Style Dogkolorowa wycieraczka pod drzwi z psem i napisem „Welcome”. Żywe barwy i uroczy rysunek czworonoga mimowolnie wywołają uśmiech u każdego odwiedzającego nas gościa.

A co jeśli nie interesuje nas wycieraczka ani z psem, ani z kotem? Żaden problem – w bogatym asortymencie produktów czeka na nas również śmieszna wycieraczka z lamą. Wycieraczka Coco Style Lama przyciąga wzrok kolorystyką, urzeka zabawnym rysunkiem ramy oraz rozśmiesza napisem „No drama lama”.

Inne śmieszne wycieraczki pod drzwi

Jeśli należymy do grona osób, które w dodatkach cenią przede wszystkim prostą formę, spodoba nam się wycieraczka Smile Yellow. Utrzymana w żywym, nasyconym żółtym kolorze dodaje naszemu mieszkaniu energii już na wejściu, a rysunek z uśmiechem wprawi każdego w znakomity nastrój. Inną ciekawą opcją może być wycieraczka pod drzwi świąteczna. Świetnym przykładem takiego produktu jest wycieraczka Parada Choineknastrajający optymistycznie zielony kolor i grafika z choinkami sprawią, że świąteczny klimat panujący w naszym domu będzie wyczuwalny już od progu!