leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE LAKIEROWANE

127 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne lakierowane

Poszczególne modele drzwi wewnętrznych różnią się między sobą nie tylko kolorem i designem, ale również sposobem wykończenia. Obok drzwi pokrytych okleiną lub naturalnym fornirem dużą popularnością cieszą się również drzwi wewnętrzne lakierowane.

Jakie zalety mają drzwi wewnętrzne lakierowane? Za popularność drzwi wewnętrznych lakierowanych odpowiadają głównie względy praktyczne. Są to drzwi trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki lakierowanej powierzchni tego rodzaju drzwi wewnętrzne są również bardzo łatwe w pielęgnacji. Ma to duże znaczenie na przykład w sytuacji, gdy w domu mamy energicznego pupila. Do zalet lakierowanych drzwi wewnętrznych możemy zaliczyć również to, że w razie uszkodzenia stosunkowo łatwo je naprawić.

Drzwi wewnętrzne lakierowane to w sklepie online Komfort niemal 100 różnych modeli. Są to drzwi z najnowszych katalogów renomowanych producentów. W stałej sprzedaży posiadamy drzwi wewnętrzne lakierowane takich firm jak Pol-Skone czy DRE. Dzięki tak szerokiej ofercie bez trudu znajdziecie zarówno nowoczesne drzwi wewnętrzne lakierowane, jak i modele stworzone z myślą o klasycznych wnętrzach.

Drzwi wewnętrzne lakierowane wysoki połysk czy mat?

Wybór pomiędzy drzwiami lakierowanymi na wysoki połysk a drzwiami matowymi, to często wybór pomiędzy aranżacją nowoczesną a klasyczną. Drzwi wewnętrzne lakierowane na wysoki połysk to domena głównie nowoczesnych designerskich aranżacji, w który zdecydowaliśmy się również na meble na wysoki połysk. Wewnętrzne drzwi lakierowane z połyskiem mogą optycznie powiększyć wnętrze. Szczególnie jeśli zdecydujemy się na model w jasnym kolorze na przykład drzwi wewnętrzne lakierowane białe na wysoki połysk. Musimy jednak pamiętać, że drzwi wewnętrzne to często element intensywnie eksploatowany. Wiąże się z tym konieczność częstej pielęgnacji drzwi lakierowanych z połyskiem. Dużo praktyczniejsze są pod tym względem drzwi wewnętrzne lakierowane matowe. Jest to uniwersalny wybór, na który możemy zdecydować się zarówno w przypadku aranżacji nowoczesnych, jak i wnętrz inspirowanych klasycznymi trendami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.