Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE 80CM

541 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne 80 cm

Szerokość drzwi w mieszkaniu to bardzo ważny element, który ma wpływ na podział przestrzeni i finalny efekt naszej aranżacji wnętrza. Szerokość otworów drzwiowych w obiektach mieszkalnych jest również określona przepisami budowlanymi. Zgodnie z nimi w przypadku pomieszczeń przeznaczonych na pokoje czy kuchnię minimalna szerokość ościeżnicy to 80 cm. Nic więc dziwnego, że drzwi wewnętrzne 80 cm to aktualnie jeden z najpopularniejszych rozmiarów, uznawany najczęściej za standard. Co prawda w sprzedaży posiadamy również mniejsze drzwi wewnętrzne o szerokości skrzydła wynoszącej 60 czy 70 cm. Na takie modele decydujemy się jednak zwykle w przypadku pomieszczeń specjalnych jak garderoba, niewielka toaleta, pomieszczenie gospodarcze itp.

O tym, że drzwi wewnętrzne 80 cm to standardowe i niezwykle popularne rozwiązanie świadczy również nasza oferta. W sklepie internetowym Komfort drzwi wewnętrzne 80 cm to ponad 300 różnych produktów. Są to drzwi wewnętrzne o szerokości 80 cm z oferty czołowych polskich producentów stolarki otworowej. W sprzedaży posiadamy między innymi drzwi wewnętrzne 80 cm DRE i Pol-Skone.

Drzwi wewnętrzne 80 prawe czy lewe?

Decyzję dotyczącą szerokości drzwi powinniśmy podjąć już na wczesnym etapie remontu lub urządzania mieszkania. Wybór koloru i stylu drzwi możemy zostawić do końcowej fazy prac wykończeniowych, tak aby można było dopasować je do koloru ścian i podłogi. Jednak szerokość drzwi wewnętrznych i tak zwana strona skrzydła to jedna z pierwszych decyzji, które musimy podjąć, organizując przestrzeń mieszkalną.

Wszystkie drzwi wewnętrzne 80 cm dostępne w naszym sklepie online możecie zamówić jako drzwi lewe lub prawe. Strona drzwi decyduje oczywiście o tym, w którą stronę będzie otwierać się uchylne skrzydło i po której stronie drzwi znajdą się zawiasy. Jest to kluczowy parametr drzwi wewnętrznych 80 cm, który musimy koniecznie wziąć pod uwagę przy ich zakupie. Stronę drzwi wewnętrznych 80 cm powinniśmy zaplanować w taki sposób, aby pozwalały one na wygodną i szybką komunikację pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.