Current Image

Filtry

PORTA DRZWI WEWNĘTRZNE BIAŁE NOWOCZESNE

53 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Porta drzwi wewnętrzne białe nowoczesne – postaw na sprawdzoną markę

Przed Tobą trudna decyzja – wybór nowoczesnych białych drzwi wewnętrznych. Jaką markę wybierzesz? Z pewnością wśród Twoich typów powinna znaleźć się firma Porta. Dlaczego nowoczesne białe drzwi wewnętrzne Porta cieszą się tak dużą popularnością?

Wszystko zaczęło się 30 lat temu w niewielkiej miejscowości Bolszewo. Był rok 1992, a mała grupa ludzi postanowiła podjąć niezwykle ważne wyzwanie – stworzyć pierwszy zakład produkujący drzwi w okolicy.

Firma rosła w siłę, zdobywała nowe rynki i serca klientów. Właściciele postanowili poszerzyć swoje horyzonty i zbudować wyspecjalizowane zakłady w kolejnych miastach – Ełku i Suwałkach. Kolejnym krokiem było wyjście poza granice kraju. Dziś nowoczesny park maszynowy Porta Steel produkuje najwyższej jakości drzwi, w tym nowoczesne białe drzwi wewnętrzne Porta.

Porta drzwi wewnętrzne białe nowoczesne to wybór dla Ciebie, jeśli zależy Ci na produkcie od sprawdzonej, polskiej marki, która od 30 lat stawia na najwyższą jakość.

Poznaj nowoczesne białe drzwi wewnętrzne z katalogu Porta

W naszej ofercie marki Porta drzwi wewnętrzne białe nowoczesne znajdziesz bardzo wiele różnych modeli, które bez problemu dopasujesz do swojego domu. Wśród nich odnajdziesz m.in. drzwi płytowe i drzwi ramowe.

Nowoczesne białe drzwi wewnętrzne Porta płytowe składają się z jednorodnej płyty wypełnionej materiałem termoizolacyjnym, na przykład płytą MDF lub sklejką. Warstwy płyty są zwykle klejone razem i pokryte fornirem, okleiną lub lakierem. To produkty, które zazwyczaj mają gładką, jednorodną powierzchnię. Ich design może być minimalistyczny i nowoczesny.

Z kolei nowoczesne białe drzwi wewnętrzne Porta ramowe ze względu na bardziej zaawansowaną konstrukcję, są bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Ich konstrukcja jest nieco bardziej skomplikowana. Składają się z ramy (nazywanej też skrzydłem). Na zewnętrznej stronie ramy umieszcza się okleinę lub fornir, aby nadać drzwiom estetyczny wygląd.

Porta drzwi wewnętrzne białe nowoczesne to także szeroki wybór designu. W naszej ofercie znajdziesz modele przeszklone lub pełne. Te pierwsze rekomendujemy Ci, jeśli zależy Ci na wysokiej przepuszczalności światła. Nowoczesne białe drzwi wewnętrzne Porta przeszklone są doskonałym rozwiązaniem w pomieszczeniach, do których chcesz wprowadzić więcej naturalnego światła. Ponadto drzwi przeszklone dodają wnętrzu elegancji i lekkości.

Nowoczesne białe drzwi wewnętrzne Porta pełne zapewniają natomiast większą prywatność. Dlatego warto wybrać je do takich pomieszczeń jak sypialnie, łazienki lub biura. Porta drzwi wewnętrzne białe nowoczesne pełne gwarantują także lepszą izolację termiczną oraz redukcję dźwięków.

W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne białe drzwi wewnętrzne Porta w różnych stylach od minimalistycznych i skandynawskich, poprzez rustykalne i francuskie, aż do bardzo nowoczesnych modeli. Białe drzwi wewnętrzne, chociaż są wyborem praktycznym i uniwersalnym, to mają bardzo liczne odsłony, które wprowadzą do wnętrz zróżnicowany charakter. Wybierz swój ulubiony model drzwi Porta!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.