Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 50X100

13 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe 50x100

Łazienka to pomieszczenie, w którym niezwykle ważny jest komfort cieplny na odpowiednim poziomie. Ze względu na przeznaczenie łazienki powinna panować w niej nieco wyższa temperatura niż w pozostałej części domu. Jednym z podstawowych elementów utrzymania w tym pomieszczeniu optymalnej temperatury jest oczywiście odpowiednio dobrany grzejnik łazienkowy.

W kategorii grzejniki łazienkowe 50x100 cm znajdziecie modele przeznaczone do średniej wielkości łazienek, o powierzchni do maksymalnej 9m2. Nasze grzejniki łazienkowe 50x100 to modele z katalogów renomowanych polskich producentów armatury grzewczej. W sprzedaży posiadamy między innymi grzejniki łazienkowe 100x50 Luxrad i Instal Projekt. Jeśli szukacie drabinkowego grzejnika łazienkowego 50x100 o nietuzinkowym designie i dobrych parametrach technicznych, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Grzejnik łazienkowy 50x100 – jaki wybrać?

Wybór odpowiedniego grzejnika łazienkowego 50x100 cm powinien być odpowiednio przemyślany i uzależniony od kilku istotnych kwestii. Najważniejsza jest oczywiście moc grzejnika i to czy będzie on w stanie zapewnić w łazience odpowiednią temperaturę. Grzejnik łazienkowy 50x100 to model przeznaczony przede wszystkim do łazienek małych i średnich o powierzchni do 9m2. Oczywiście na odpowiedni komfort cieplny w łazience składają się też takie czynniki jak izolacja pomieszczenia, liczba i rodzaj okien czy ewentualne dodatkowe ogrzewanie podłogowe.

Wybierając grzejnik łazienkowy 50x100, nie możemy zapomnieć również o kwestiach wizualnych. W nowoczesnej łazience grzejnik może być nie tylko czysto funkcjonalnym dodatkiem, ale również integralnym elementem wystroju tego pomieszczenia. W wielu aranżacjach łazienki, zamiast klasycznego białego grzejnika możemy wykorzystać grzejnik łazienkowy 100x50 czarny lub grafitowy. Takie kolory grzejnika sprawdzą się na przykład w łazienkach inspirowanych stylem skandynawskim, aranżacjach industrialnych, loftowych czy też wnętrzach black&white.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.