leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 400W

15 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe 400 W

Szukacie wydajnego grzejnika do stosunkowo niedużej łazienki? Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w kategorii grzejniki łazienkowe 40 W. Znajdziecie tu zarówno standardowe drabinkowe grzejniki łazienkowe 400 W, jak i dużo bardziej dekoracyjne modele, które sprawdzą się w designerskich aranżacjach łazienki. Oferujemy zarówno standardowe grzejniki łazienkowe 400 W wodne, jak i grzejniki elektryczne 400 W, które możecie wykorzystać jako całkowicie niezależne od instalacji grzewczej źródło ciepła.

Grzejnik łazienkowy 400 W – w jakiej łazience się sprawdzi?

Zastanawiacie się, czy grzejnik łazienkowy 400 W będzie w stanie zapewnić odpowiedni komfort cieplny w Waszej łazience? Jak w prosty sposób obliczyć, czy wybrany przez Was grzejnik do łazienki 400 W będzie dobrym wyborem? Pod uwagę musicie wziąć dwie podstawowe kwestie. Po pierwsze jest to powierzchnia łazienki. Równie ważna jest jednak także jakość izolacji termicznej tego pomieszczenia. Składa się na nią między innymi rodzaj i grubość izolacji ścian, obecność w łazience okien, czy liczba ścian zewnętrznych. W przypadku nowoczesnego budownictwa i wysokiej jakości izolacji termicznej łazienki minimalna moc grzewcza to około 80 W na 1 m2. Oznacza to, że grzejnik łazienkowych 400 W będzie optymalnym rozwiązaniem do małej łazienki o powierzchni 4-5 m2. Natomiast w słabiej ocieplonej łazience minimalna moc grzejników to 120 W na 1 m2. W przypadku takiego budownictwa grzejniki łazienkowe 400 W sprawdzą się więc jedynie w bardzo małym pomieszczeniu o powierzchni niewiele większej niż 3 m2.

Grzejniki łazienkowe 400 W biały

Grzejnik łazienkowy 400 W biały czy może jednak model w kolorze czarnym, srebrnym lub miedzianym? Grzejnik łazienkowy 400 W biały prawy czy lewy to standardowe i uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w większości łazienkowych aranżacji. W naszej ofercie znajdziecie jednak także grzejniki w innych kolorach. Czarny grzejnik łazienkowy 400 W może być ozdobą łazienki industrialnej lub wnętrza inspirowanego stylem glamour. Grzejniki w kolorze czarnym świetnie sprawdzą się także w wielu nowoczesnych łazienkach. Coraz większą popularnością cieszą się również grzejniki łazienkowe 400 W miedziane.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.