leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 300W

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe 300 W

Urządzacie małą łazienkę lub szukacie dodatkowego grzejnika do większego pomieszczenia? W obu tych przypadkach mogą Was zainteresować grzejniki łazienkowe 300 W. W ofercie sklepu internetowego Komfort znajdziecie grzejniki łazienkowe 300 W wyselekcjonowane z oferty renomowanych polskich producentów armatury grzewczej. W sprzedaży mamy na przykład grzejniki łazienkowe 300 W Luxrad. Są to zarówno grzejniki łazienkowe 300 W białe, jak i dekoracyjne modele w kolorze czarnym.

W jakiej łazience można wykorzystać grzejniki łazienkowe 300 W? Grzejnik o takiej mocy przeznaczony jest raczej do niewielkich pomieszczeń. W przypadku dobrze zaizolowanej łazienki wykonanej w nowoczesnych technologiach minimalne zapotrzebowanie cieplne wynosi około 80 W na metr kwadratowy. Na montaż grzejnika łazienkowego 300 W możecie więc zdecydować się w przypadku łazienki o powierzchni nieco mniejszej niż 4 m2.

Grzejniki łazienkowe 300 W – cena

Cena grzejnika łazienkowego 300 W jest w dużej mierze uzależniona od jego designu. Najtańsze są oczywiście standardowe drabinkowe grzejniki łazienkowe 300 W białe. Niska cena grzejników łazienkowych 300 W drabinkowych białych to jednak niejedyna ich zaleta. Takie modele cechują się także bardzo dużą uniwersalnością. Dzięki temu możecie wykorzystać je w łazienkach inspirowanych różnymi stylami architektonicznymi. Biały grzejnik łazienkowy 300 W sprawdzi się zarówno w łazience klasycznej, jak i wnętrzu urządzonym w zgodzie z jednym z nowoczesnych trendów.

Ceny grzejników łazienkowych 300 W rosną, jeśli zdecydujecie się na jeden z dekoracyjnych modeli. Takie grzejniki łazienkowe pełnią nie tylko funkcję czysto użytkową. Bardzo często są one również dekoracją łazienki i integralnym elementem całej aranżacji tego pomieszczenia. Dekoracyjne grzejniki łazienkowe 300 W dostępne są w przeróżnych kolorach. Sporą popularnością cieszą się na przykład grzejniki łazienkowe 300 W czarne, antracytowe, grafitowe czy złote. Po czarny grzejnik możecie sięgnąć na przykład we wnętrzach industrialnych czy łazienkach black&white. Czarną armaturę grzewczą w połączeniu z czarnymi bateriami łazienkowymi możecie wykorzystać także w jasnych łazienkach skandynawskich czy loftowych. Kilka czarnych dodatków w takiej białej czy jasnoszarej łazience może stanowić ciekawy kolorystyczny kontrapunkt. Oczywiście ozdobne grzejniki wyróżnia nie tylko kolor, ale także oryginalny i nietuzinkowy design. Niektórzy producenci armatury zdecydowali się całkowicie odejść od drabinkowej konstrukcji, tworząc grzejniki o skomplikowanych, geometrycznych kształtach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.