Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE WĄSKIE

37 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe wąskie

Urządzenie łazienki w taki sposób, aby była ona wygodna i funkcjonalna jest trudniejszym zadaniem, niż może nam się wydawać. Na przeszkodzie stoi nam bardzo często niewielki metraż tego pomieszczenia, na którym musimy zmieścić długą listę niezbędnych elementów wyposażenia. Z pomocą przychodzą nam jednak producenci armatury, wyposażenia łazienek i sprzętu AGD. W ofercie wielu marek znajdziemy szereg dedykowanych do niewielkich łazienek rozwiązań. Są to między innymi niewielkie kabiny prysznicowe, ładowane od góry pralki, czy grzejniki łazienkowe wąskie.

Grzejnik łazienkowy o odpowiedniej mocy jest obok dobrej izolacji podstawowym elementem zapewniającym tak ważny w tym pomieszczeniu komfort cieplny. Ze względu na niewielkie wymiary łazienki idealnym rozwiązaniem są często grzejniki łazienkowe wąskie. Tego typu grzejnik pozwala w optymalny sposób wykorzystać nawet niewielką przestrzeń.

Grzejnik łazienkowy pionowy wąski – jaki wybrać?

Jaki grzejnik łazienkowy pionowy wąski wybrać? Wymiary grzejnika są najczęściej podyktowane metrażem łazienki i ustawieniem poszczególnych elementów wyposażenia. Mają także bezpośredni wpływ na moc grzejnika i to, czy będzie on w stanie skutecznie ogrzać całe pomieszczenie. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie kilkanaście modeli wąskich grzejników do łazienki. Pochodzą one z najnowszych katalogów takich producentów armatury jak Luxrad, Terma czy Instal Projekt. Są to między innymi grzejniki łazienkowe wąskie 30 cm, a nawet jeszcze węższe modele o szerokości 20 czy 25 cm.

Wybierając grzejnik łazienkowy wąski wysoki, nie jesteśmy ograniczeni wyłącznie do modeli w standardowym kolorze białym. W ofercie naszego sklepu bez trudu znajdziecie wąskie grzejniki łazienkowe czarne, grafitowe czy nawet czerwone. Wąski grzejnik do łazienki w kolorze czarnym czy grafitowym świetnie wpisuje się wiele nowoczesnych i minimalistycznych trendów łazienkowych. Na taki wąski grzejnik możemy zdecydować się na przykład w łazience industrialnej, loftowej czy też wnętrzu w stylu skandynawskim.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.