Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE DRABINKOWE

176 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe drabinka

Na komfort codziennego korzystania z łazienki wpływ ma nie tylko jej wyposażenie i układ, ale również panująca w niej temperatura. Najpopularniejszym sposobem na utrzymanie w tym pomieszczeniu optymalnej temperatury są odpowiednio dobrane grzejniki łazienkowe drabinka. Nazwa ta nawiązuje oczywiście do budowy grzejników łazienkowych drabinkowych. Składają się one z dwóch pionowych kolektorów połączonych szeregiem szczebelków. Szczebelki te mogą mieć przekrój okrągły lub postać prostokątnych paneli o różnej szerokości. Grzejniki drabinkowe są zwykle stosunkowo wysokie i wąskie. Dostępne są jednak również modele szersze niż wyższe.

Grzejniki łazienkowe drabinka to w naszym sklepie internetowym ponad 170 różnych modeli. Oferujemy drabinkowe grzejniki łazienkowe w szerokiej gamie rozmiarów. W zależności od układu i wielkości łazienki mamy dla Was grzejniki łazienkowe drabinka o szerokości od zaledwie 20 do aż 100 cm. Są to grzejniki z oferty wiodących w tej branży polskich firm. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi grzejniki drabinkowe Instal Projekt, Luxrad czy Terma.

Grzejnik łazienkowy drabinka biały czy czarny?

Dużą część naszej oferty grzejników łazienkowych drabinkowych stanowią klasyczne modele w kolorze białym. Grzejnik łazienkowy drabinka biały to uniwersalny i ponadczasowy model, który sprawdzi się w niemal każdej aranżacji łazienki. Będzie to praktyczny element wyposażenia tego pomieszczenia, jednak jego walory dekoracyjne będą raczej ograniczone. Jeśli szukacie rozwiązania, które będzie również ozdobą łazienki, możecie sięgnąć po nowoczesny grzejnik łazienkowy drabinka w innym niż biały kolorze. Popularnym wśród naszych klientów produktem są ostatnio grzejniki łazienkowe drabinka czarne. Taki czarny grzejnik o prostym geometrycznym kształcie może być dodatkiem do łazienki skandynawskiej, loftowej czy industrialnej. Na czarny grzejnik łazienkowych drabinkowy możemy zdecydować się także w przypadku wielu klasycznych łazienek.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.