leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE Z GRZAŁKĄ

124 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe z grzałką

Łazienka to pomieszczenie, w którym komfort termiczny odgrywa kluczową rolę. Bardzo często ogrzewanie w łazience przydaje się także poza sezonem grzewczym. Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest grzejnik łazienkowy z grzałką. Na czym polega takie rozwiązanie? W ofercie wielu producentów grzejników łazienkowych dostępne są modele z opcją podłączenia grzałki. W trakcie sezonu grzewczego taki grzejnik podłączony jest do całej instalacji i działa dokładnie w taki sam sposób jak wszystkie inne grzejniki w domu. Grzejniki łazienkowe z grzałką możemy jednak zmienić w całkowicie autonomiczne urządzenia grzewcze. Wystarczy zamontować przy nich specjalną grzałkę elektryczną do grzejnika i odciąć dopływ wody do grzejnika z instalacji. Sam montaż grzałki do grzejnika jest bardzo prosty i możemy przeprowadzić go samodzielnie. Takie grzejniki łazienkowe z grzałką działają kompletnie niezależnie od całej instalacji i pozwalają na utrzymanie w łazience idealnej temperatury przez cały rok.

W naszym sklepie online oferujemy kilkadziesiąt modeli grzejników łazienkowych z możliwością podłączenia grzałki. Są to modele grzejników łazienkowych o różnej mocy grzewczej, wymiarach, a na nawet kolorach. Poza klasycznymi białymi grzejnikami wielu producentów oferuje również grzejniki łazienkowe z grzałką czarne, grafitowe, chromowane czy beżowe.

Grzejnik łazienkowy z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej – najważniejsze zalety

Grzejnik łazienkowy z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej to rozwiązanie ekonomiczne, szczególnie w okresie jesiennym i wiosennym. W wielu przypadkach zależy nam na dogrzaniu samej łazienki, a uruchomienie w tym celu ogrzewania w całym domu wiąże się oczywiście z dużymi kosztami. W takiej sytuacji możemy włączyć sam grzejnik łazienkowy z grzałką i dogrzać wyłącznie to pomieszczenie. Kolejną zaletą jest możliwość idealnego dopasowania temperatury do naszych potrzeb. Jest to możliwe, jeśli wybierzemy grzałkę do grzejnika z termostatem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.