Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE ANTRACYTOWE

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe antracytowe

Antracyt, czyli ciemny i bardzo głęboki odcień szarości to jeden z prawdziwych kolorystycznych bestsellerów ostatnich lat. Projektanci wnętrz i producenci różnych wnętrzarskich akcesoriów coraz chętniej sięgają właśnie po ten kolor. Trend ten jest wyraźnie widoczny również w nowych kolekcjach wyposażenia łazienek. Bez trudu znajdziemy w nich baterie, umywalki czy też grzejniki łazienkowe antracytowe.

Dlaczego warto zdecydować się na grzejnik łazienkowy w kolorze antracytowym? Podobnie jak inne odcienie szarości, również antracyt jest kolorem uniwersalnym, który pasuje do wielu innych barw. Grzejnik łazienkowy antracytowy będzie uniwersalnym dodatkiem, który wykorzystać możemy w różnych aranżacjach. Z drugiej strony grzejnik antracytowy nawet prostej klasycznej łazience może nadać eleganckiego charakteru.

Kilka antracytowych grzejników łazienkowych znajdziecie również w naszej ofercie. Jeśli szukacie eleganckiego, ale zarazem uniwersalnego dodatku do łazienkowej aranżacji, to zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą antracytowych grzejników łazienkowych.

Grzejnik łazienkowy antracyt – do jakich aranżacji łazienek będzie pasował taki model?

W jakich wnętrzach warto postawić na grzejnik antracytowy? Duża uniwersalność tego koloru daje nam spore pole do popisu. Na grzejnik w tym odcieniu szarości możemy więc zdecydować się zarówno w łazience klasycznej, jak i w minimalistycznych wnętrzach w stylu skandynawskim. W tym ostatnim przypadku antracytowy grzejnik do łazienki może być elementem ciekawie kontrastującymi z białymi płytkami i armaturą. Antracytowe grzejniki łazienkowe sprawdzą się jednak świetnie również w przypadku nowoczesnych aranżacji. Taki grzejnik może być ciekawym dodatkiem na przykład do łazienki industrialnej czy eleganckiej łazienki w stylu glamour.

Niezależnie od tego, w jakiej aranżacji chcemy wykorzystać grzejnik antracytowy, musimy zadbać o spójność całego wnętrza i o to, aby kolor grzejnika korespondował z innymi dodatkami. Najpopularniejszym sposobem na uzyskanie takiej harmonii w łazience, jest wybór grzejnika w tym samym kolorze co kolor baterii łazienkowych. Jeśli więc zdecydujemy się na grzejnik łazienkowy antracytowy, to warto postawić również na antracytowe baterie prysznicowe i umywalkowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.