leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE PODŁĄCZENIE DOLNE

308 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe podłączenie dolne

Każdy grzejniki łazienkowy może być podłączony do ogrzewania centralnego na dwa sposoby: poprzez zasilanie dolne lub boczne. Zdecydowana większość nowoczesnych modeli to grzejniki łazienkowe z podłączeniem dolnym. Na czym polega ten sposób podłączania grzejników? W grzejnikach łazienkowych z podłączeniem dolnym rura zasilająca i rura powrotna podłączane są do króćców znajdujących się w dolnej części grzejnika. Jedną z największych zalet grzejników łazienkowych z podłączeniem dolnym jest zastosowanie tak zwanych zaworów odcinających. Pozwalają one odłączyć grzejnik z zasilaniem dolnym bez konieczności spuszczania wody z całej instalacji. Jest to bardzo przydatne w przypadku remontu lub awarii grzejnika. Wystarczy zakręcić zawory na rurze zasilającej i powrotnej, aby odkręcić pojedynczy grzejnik.

W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest ponad 200 różnych modeli grzejników łazienkowych z podłączeniem dolnym. Oferta ta obejmuje grzejniki łazienkowe o bardzo zróżnicowanych wymiarach, stylach, a nawet kolorach. Mamy nadzieję, że dzięki tak szerokiej gamie produktów, znajdziecie grzejnik łazienkowy z podłączeniem bocznym idealny do Waszego projektu łazienki.

Grzejnik łazienkowy podłączenie dolne lewe, prawe czy środkowe?

Ciekawą alternatywą dla grzejników łazienkowych z podłączeniem bocznym lewym lub prawym, są grzejniki z podłączeniem dolnym środkowym. Takie rozwiązanie ma dwie podstawowe zalety. Pierwsza z nich związana jest z montażem grzejnika. Planując montaż grzejnika łazienkowego z podłączeniem dolnym lewym lub prawym, musimy umieścić wylot rury zasilającej i powrotnej w odpowiednich miejscach na ścianie. Umiejscowienie tych przyłączy jest oczywiście uzależnione od szerokości grzejnika i musi być dopasowane indywidualnie do wymiarów danego modelu. Natomiast w przypadku grzejników łazienkowych z podłączeniem dolnym środkowym króćce do podłączenia rury zasilającej i powrotnej znajdują się zawsze w tym samym miejscu – w połowie szerokości grzejnika. Jest to spore ułatwienie przy planowaniu aranżacji łazienki i miejsca do montażu grzejnika. Druga zaleta grzejników łazienkowych z podłączeniem dolnym środkowym jest oryginalny wygląd. Po takie modele sięgamy coraz częściej, planując łazienki w stylu industrialnym czy loftowym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.