Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE DEKORACYJNE (OZDOBNE)

33 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe dekoracyjne

Projektanci wyposażenia łazienek udowodnili już nie raz, że czysto funkcjonalne elementy wyposażenia można stosunkowo łatwo przemienić w efektowne dekoracje. Przykładem takiego trendu są między innymi grzejniki łazienkowe dekoracyjne. Zamiast standardowej drabinki możemy wybrać do naszej łazienki ozdobny grzejnik, który nie tylko ogrzeje pomieszczenie, ale stanie się również ozdobą całej łazienkowe aranżacji.

Grzejniki łazienkowe dekoracyjne w sklepie internetowym Komfort to kilkadziesiąt różnych modeli. Dostępne na naszej stronie grzejniki łazienkowe dekoracyjne pochodzą z katalogów renomowanych polskich producentów. Są to między innymi ozdobne grzejniki łazienkowe Instal Projekt, Luxrad czy Terma. Jeśli szukacie efektownego grzejnika dekoracyjnego do łazienki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii.

Grzejniki łazienkowe dekoracyjne czarne, złote czy klasyczne białe?

Z grzejnikami łazienkowymi i aranżacją tego pomieszczenia przez wiele kojarzył nam się przede wszystkim kolor biały. Popularność nowoczesnych trendów wnętrzarskich sprawiła jednak, że coraz częściej i coraz chętniej sięgamy po dodatki w innych kolorach. Trend ten znalazł odzwierciedlenie również w kategorii ozdobnych grzejników łazienkowych. Klasyczne białe grzejniki dekoracyjne stanowią zaledwie część tej oferty. Równie dużą popularnością cieszą się grzejniki łazienkowe dekoracyjne czarne czy złote.

Czarny ozdobny grzejnik łazienkowy może sprawdzić się zarówno w aranżacji klasycznej, łazience skandynawskiej, jak i we wnętrzu inspirowanym nowoczesnymi trendami. W łazience klasycznej lub minimalistycznym wnętrzu możemy postawić na dekoracyjny grzejnik czarny z geometrycznymi wzorami. Z kolei w designerskiej nowoczesnej aranżacji sprawdzi się grzejnik łazienkowy dekoracyjny czarny w postaci jednolitego panelu na wysoki połysk.

Dużą uniwersalnością cieszą się również ozdobne grzejniki łazienkowe złote. Złote akcenty są aktualnie niezwykle popularne i możemy wykorzystać je w naprawdę różnych wnętrzach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.