Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE GRAFITOWE

73 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe grafitowe

Przez wiele lat baliśmy się sięgania po ciemne kolory w aranżacji łazienek. Wynikało to w dużej mierze z opinii, że ciemne kolory optycznie pomniejszają i tak już zwykle niewielkie wnętrze łazienki. Z drugiej jednak strony niektóre ciemne odcienie jak, chociażby kolor grafitowy mogą nadać niezwykle eleganckiego charakteru nawet stosunkowo prostej aranżacji łazienki. Nic więc dziwnego, że w nowych kolekcjach wyposażenia łazienek coraz częściej pojawiają się baterie i grzejniki łazienkowe grafitowe. Powodem popularności grafitowych grzejników łazienkowych są też popularne ostatnio style architektoniczne. Grzejniki łazienkowe grafitowe wpisują się idealnie w wiele z tych nowych trendów.

Eleganckich grzejników łazienkowych grafitowych nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu online. Jeśli szukacie armatury w tym kolorze, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą grafitowych grzejników do łazienki. Obejmuje ona kilkadziesiąt różnych modeli z najnowszych katalogów polskich producentów. Są to zarówno grzejniki łazienkowe grafitowe nowoczesne, jak i modele, które sprawdzą się w klasycznych czy minimalistycznych łazienkach.

Grzejnik łazienkowy grafitowy – aranżacje

Do jakich łazienek będzie pasował grzejnik grafitowy? Ten uniwersalny model możemy wykorzystać w naprawdę różnych aranżacjach. Grafitowe dodatki to jeden z bestsellerów w przypadku łazienek skandynawskich. Grafitowy grzejnik łazienkowy będzie w takiej aranżacji kontrastował z białymi płytkami i armatura. Grafit w aranżacji łazienek zestawiany jest też często z elementami drewnianymi lub imitującymi naturalne drewno. Grafitowy grzejnik łazienkowy możemy więc wykorzystać w łazience z drewnopodobnymi płytkami w odcieniu dębu. Grafitowe odcienie to też charakterystyczny element tak popularnych ostatnio wnętrz industrialnych. W takiej łazience grafitowy grzejnik możemy połączyć ze ścianami z betonu architektonicznego lub płytek gresowych czy ceramicznych imitujących beton.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.