Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 1000W

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe 1000W

Łazienka to pomieszczenie, w którym niezwykle istotny jest komfort cieplny. Temperatura w łazience powinna być odrobinę wyższa niż w innych częściach mieszkania. A do ogrzewania tego pomieszczenia wykorzystujemy zwykle grzejniki łazienkowe. Moc takich grzejników powinna być uzależniona od kilku podstawowych czynników:

  • powierzchni łazienki,
  • grubości i skuteczności izolacji ścian, podłogi, sufitu i okien w łazience,
  • funkcji grzejnika, czyli tego, czy będzie służył tylko do ogrzewania, czy też jako suszarka do ręczników.


Przyjmuje się, że w przypadku dobrej izolacji i szczelnych okien potrzebny będzie nam grzejnik łazienkowy o mocy 120W na 1m2. Grzejniki łazienkowe 1000W sprawdzą się więc w średnich i dużych łazienkach. W zależności od tego, w jakim stylu chcemy urządzić łazienkę, możemy postawić na standardowe grzejniki łazienkowe 1000W drabinkowe albo grzejniki ozdobne. W tej drugiej kategorii dostępne są grzejniki łazienkowe 1000W panelowe, pionowe lub o fantazyjnych, geometrycznych kształtach. Jeśli szukacie grzejnika łazienkowego o mocy 1000W, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie modele są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Grzejnik łazienkowy moc 1000W – biały, czarny czy szary?

Jaki grzejnik łazienkowy o mocy 1000W wybrać? Czy postawić na klasyczny grzejnik drabinkowy w kolorze białym, czy może grzejnik czarny, szary lub złoty? Popularność nowoczesnych trendów mieszkaniowych sprawiła, że producenci armatury łazienkowej, w tym również producenci grzejników zaczęli w swoich kolekcjach coraz częściej sięgać po inne niż standardowa biel kolory. Dużą popularnością cieszą się czarne grzejniki łazienkowe 1000W. Na taki model możemy postawić w monochromatycznej aranżacji łazienki w stylu skandynawski. Czarny grzejnik łazienkowy o mocy 1000W sprawdzi się w również w przypadku wielu nowoczesnych aranżacji wnętrz. Na czasie są także dodatki i dekoracje w kolorze złotym. Ciekawą propozycją zarówno do łazienek klasycznych, jak i nowoczesnych może być więc grzejnik łazienkowy 1000W złoty.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.