leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 500W

17 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe 500 W

Grzejniki łazienkowe 500 W to stosunkowo niewielkie modele przeznaczone raczej do małych łazienek i toalet. W kategorii grzejniki łazienkowe 500 W znajdziecie kilkanaście produktów z katalogów renomowanych polskich producentów armatury grzewczej. W sprzedaży mamy między innymi grzejniki do łazienki 500 W marki Luxrad.

W jakiej łazience sprawdzi się taki łazienkowy grzejnik o mocy 500 W? Zapotrzebowanie cieplne łazienki uzależnione jest w dużym stopniu od tego, jak dobrze ocieplone i zaizolowane jest to pomieszczenie. W przypadku nowoczesnego budownictwa i dobrej jakości izolacji cieplnej możecie przyjąć, że na 1 m2 łazienki powinna przypadać moc grzewcza rzędu 80 W. Grzejnik łazienkowy 500 W możecie więc wykorzystać w łazience o powierzchni około 6 m2.

Nieco inny przelicznik powinniście zastosować w przypadku słabiej ocieplonych pomieszczeń. Zapotrzebowanie cieplne w takiej łazience wynosi około 120 W na 1 m2. W takim przypadku grzejnik do łazienki 500 W sprawdzi się w małym pomieszczeniu o powierzchni mniej więcej 4 m2.

Grzejniki łazienkowe 500 W białe

Uniwersalnym wyborem są od lat grzejniki łazienkowe 500 W białe. Biały grzejnik sprawdzi się zarówno w klasycznej łazience, jak i aranżacji inspirowanej nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi. Decydując się na grzejnik łazienkowy 500 W, nie jesteście jednak ograniczeni do standardowych modeli w kolorze białym. Coraz większą popularnością cieszy się również taki model jak grzejnik łazienkowy czarny 500 W. Na czarną armaturę grzewczą możecie zdecydować się na przykład w łazience industrialnej, aranżacji glamour lub wnętrzu skandynawskim. Grzejnik łazienkowy czarny 500 W może być również elementem wyposażenia klasycznej łazienki utrzymanej w kolorystyce black&white.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.