leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE TERMA

56 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe Terma

Firma Terma Technologie to aktualnie jeden z największych, polskich producentów grzejników do łazienki. Już od wielu lat grzejniki łazienkowe Terma cieszą się zaufaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach. Zaletą grzejników łazienkowych Terma jest nie tylko niezawodność i wysokiej jakości materiały wykorzystane do ich produkcji. Marka Terma Technologie stawia również na innowacyjny design swoich grzejników. Co prawda jednym ze sztandarowych produktów jest wielokrotnie nagradzany grzejnik łazienkowy Terma Dexter o stosunkowo tradycyjnej, drabinkowej konstrukcji. To jednak w katalogu grzejników Terma do łazienki znajdziecie również wiele designerskich modeli. Są to między innymi dekoracyjne grzejniki łazienkowe Terma Vivo, Zigzag, czy asymetryczne grzejniki Terma Warp S. Oryginalnym rozwiązaniem konstrukcyjnym przeznaczonym głównie do niewielkich łazienek są również bardzo wąskie grzejniki łazienkowe Terma Easy. Są to jedne z nielicznych, dostępnych aktualnie na rynku, modeli grzejników łazienkowych o szerokości zaledwie 20 cm.

W stałej ofercie naszego sklepu online znajdziecie kilkadziesiąt modeli grzejników łazienkowych Terma z najnowszych katalogów tej marki. Jeśli szukacie wysokiej jakości grzejnika o niebagatelnych walorach estetycznych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników Terma.

Grzejnik łazienkowy Terma biały, srebrny czy czarny?

Grzejniki łazienkowe Terma cechują się nie tylko oryginalnym designem i kształtami. Producent ten oferuje również grzejniki łazienkowe w różnych kolorach. Klasyczne grzejniki łazienkowe Terma białe to zaledwie ułamek oferty tej marki. Dużą jej część stanowią również grzejniki łazienkowe Terma czarne, szare, a nawet czerwone. Takie dekoracyjne grzejniki możemy z powodzeniem wykorzystać w wielu nowoczesnych aranżacjach łazienek.

Grzejniki łazienkowe Terma to także modele w metalicznych kolorach. Grzejnik łazienkowy Terma chromowany czy złoty przestaje być jedynie funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki, a staje się jej dekoracją i integralną częścią całej aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.