leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 50X80

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejnik łazienkowy 50x80

Urządzenie małej łazienki to często spore wyzwanie nawet dla doświadczonego projektanta. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni musicie zmieścić długą listę niezbędnych w każdej łazience elementów wyposażenia. Jednym z nich jest grzejnik łazienkowy. Odpowiada on za utrzymanie w łazience odpowiedniej, komfortowej temperatury. Jeśli w Waszej aranżacji nie ma miejsca na wysoki grzejnik drabinkowy, kompromisowym rozwiązaniem jest często grzejnik łazienkowy 50x80 cm. 

W kategorii grzejniki łazienkowe 50x80 cm czeka na Was kilkanaście nowoczesnych modeli inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy klasycznych rozwiązań, jak i Ci z Was, którzy szukają dekoracyjnego grzejnika łazienkowego 50x80 cm.Grzejnik łazienkowy 50/80 – kolory

Grzejnik łazienkowy 50/80 biały, czarny, a może model w kolorze grafitowym lub antracytowym? Oferta producentów łazienkowej armatury grzewczej zaskakuje dziś dużą liczbą dostępnych kolorów. Mimo dużej popularności uniwersalnych grzejników łazienkowych białych 50x80 cm coraz częściej wybieracie modele czarne, szare czy nawet złote lub miedziane. Dekoracyjny grzejnik łazienkowy 50x80 czarny może być ozdobą wnętrza industrialnego lub aranżacji skandynawskiej. Z kolei grzejnik grafitowy wykorzystacie w eleganckich łazienkach klasycznych lub nowoczesnych aranżacjach. Zarówno czarne, jak i szare grzejniki łazienkowe 80x50 cm są też często elementem wnętrz w stylu glamour.Grzejnik łazienkowy 80x50 – gdzie zamontować?

Jedną z zalet grzejników 50x80 cm jest ich niewielki rozmiar. Dzięki niemu grzejnik łazienkowy 80x50 cm bez większych problemów uwzględnicie w projekcie nawet małej łazienki. Duże znaczenie ma nie tylko to, jaki grzejnik łazienkowy 80x50 cm wybierzecie, ale także gdzie go umieścicie. Jest kilka miejsc, w których montaż grzejników jest niewskazany, a czasami nawet zabroniony przez przepisy budowlane. Grzejnik łazienkowy 80x50 wodny musi znajdować się przynajmniej 20 cm od takich elementów wyposażenia łazienki jak umywalka, wanna czy kabina prysznicowa. Dystans ten zwiększa się do co najmniej 60 cm, jeśli zdecydowaliście się na grzejniki elektryczne. Unikajcie także montażu łazienkowych grzejników bezpośrednio pod kratkami wentylacyjnymi. 

W zdecydowanej większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest montaż grzejnika w miejscach, w których dochodzi do największej utraty ciepła. Tradycyjnie jest to najbliższe sąsiedztwo okna. Jeśli urządzacie łazienkę bez okna, możecie umieścić grzejnik w okolicy drzwi.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.