leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 120X50

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe 120x50

Grzejnik łazienkowy to obowiązkowy element wyposażenia tego pomieszczenia. W dużej mierze to właśnie grzejniki łazienkowe odpowiadają za utrzymanie w łazience optymalnej temperatury. W niewielkich łazienkach sprawdzą się często drabinkowe grzejniki łazienkowe 120x50 cm. W zależności od tego, jak dobrze ocieplona jest nasza łazienka, na taki grzejnik łazienkowych 120x50 możemy zdecydować się przypadku pomieszczeń o maksymalnej powierzchni około 9m2.

W sklepie online Komfort grzejniki łazienkowe 120x50 to kilkanaście różnych modeli z najnowszych katalogów renomowanych polskich producentów armatury. Są to między innymi grzejniki łazienkowe 120x50 firmy Terma, Luxrad czy Instal Projekt. Jeśli szukacie dobrej jakości grzejnika łazienkowego o oryginalnym designie, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie grzejniki 120x50 cm są aktualnie dostępne w naszym sklepie. Mamy również nadzieję, że nasza oferta grzejników łazienkowych 120x50 będzie stale poszerzana i już wkrótce będziecie mogli, znaleźć tu jeszcze większy wybór tego rodzaju armatury.

Grzejnik łazienkowy 120x50 – na co zwrócić uwagę?

Wybierając grzejnik łazienkowy 120x50, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników.

  • Moc grzejnika łazienkowego 120x50 to chyba najważniejszy parametr. W przypadku łazienki zapotrzebowanie cieplne wynosi zwykle od 100 do 150 W/m2. Zakres ten uzależniony jest do tego, jak dobrze zaizolowane jest pomieszczenie tego, czy posiada okna itp. Moc grzejnika powinna być więc odpowiednio dopasowana do metrażu łazienki. Dla przykładu grzejnik łazienkowy 120x50 o mocy 800W powinien wystarczyć do ogrzania dobrze ocieplonej łazienki o powierzchni do 8m2.
  • Coraz częściej zwracamy również uwagę na to, jak wygląda grzejnik łazienkowy i jaki ma kolor. Zamiast klasycznych grzejników łazienkowych 120x50 białych sięgamy często po modele w innych, wizualnie ciekawszych kolorach. Dużą popularnością cieszą się na przykład grzejniki łazienkowe 120x50 czarne lub grafitowe.
  • Jeśli kupujemy grzejnik łazienkowych 120x50 do już wykończonej łazienki, to musimy zwrócić także uwagę na sposób podłączenia grzejnika do instalacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.