Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE WODNO-ELEKTRYCZNE (DWUFUNKCYJNE)

62 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe wodno-elektryczne

Grzejniki łazienkowe wodno-elektryczne to hybrydowe urządzenia, które łączą w sobie zalety klasycznego grzejnika wodnego, podłączonego do instalacji z działającym niezależnie grzejnikiem elektrycznym. Znajdujące się w grzejniku łazienkowym elektryczno-wodnym dwa układy mogą pracować równolegle lub osobno, całkowicie niezależnie od siebie. Daje to bardzo dużą swobodę w ogrzewaniu łazienki i utrzymaniu w tym pomieszczeniu komfortu cieplnego.

Grzejniki łazienkowe elektryczno-wodne dostępne są również w ofercie sklepu internetowego Komfort. W sprzedaży posiadamy między innymi grzejniki łazienkowe wodno-elektryczne marki Luxrad. Oferujemy grzejniki łazienkowe dwufunkcyjne o różnych wymiarach i mocy grzewczej. Jeśli szukacie uniwersalnego rozwiązania pozwalającego dogrzać łazienkę niezależnie od działania centralnej instalacji grzewczej, to zapraszamy do sprawdzenia wszystkich produktów w tej kategorii.

Grzejniki łazienkowe dwufunkcyjne – kiedy warto zdecydować się na grzejnik wodno-elektryczny?

Dwufunkcyjne grzejniki łazienkowe wodno-elektryczne mają kilka bardzo istotnych zalet. Hybrydowe połączenie ogrzewania elektrycznego i wodnego, a także możliwość niezależnej pracy tych systemów sprawiają, że:

  • Grzejnik łazienkowy wodno-elektryczny idealnie nadaje się do dogrzania łazienki w okresach przejściowych wiosną i jesienią. Zastosowanie takiego urządzenia daje nam możliwość zwiększenia temperatury tylko w łazience bez konieczności uruchamiania instalacji grzewczej w całym domu.
  • Grzejnik wodno-elektryczny łazienkowy wykorzystać możemy również w takich obiektach jak pensjonaty i hotele. Daje on możliwość dogrzewania jedynie wybranych pomieszczeń, co jest ważne w sytuacji tylko częściowego obłożenia obiektu.
  • W przypadku instalacjach zasilanych centralnie z dużych kotłowni (budownictwo wielomieszkaniowe) grzejnik wodno-elektryczny łazienkowy jest prostym sposobem na uniezależnienie się od decyzji administracji o rozpoczęciu czy zakończeniu sezonu grzewczego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.