leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE ELEKTRYCZNE CZARNE

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe elektryczne czarne

Standardowym rozwiązaniem jest ogrzewanie łazienki za pomocą grzejników podłączonych do instalacji wodnej. Zdarzają się jednak sytuacje, w których rolę głównego ogrzewania tego pomieszczenia pełnią grzejniki łazienkowe elektryczne. Dzieje się tak na przykład w sytuacji, gdy nie mamy możliwością doprowadzenia do łazienki instalacji wodnej. Łazienkowy grzejnik elektryczny jest też dobrym wyborem w sytuacji, gdy zamontowany już w pomieszczeniu grzejnik wodny nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego komfortu cieplnego.

Jeszcze kilka lat temu w kategorii grzejników łazienkowych elektrycznych mogliśmy znaleźć prawie wyłącznie modele w kolorze białym. Taka standardowa biel jest bardzo uniwersalna, jednak tego rodzaju grzejniki nie miały raczej funkcji dekoracyjnej. W nowych kolekcjach różnych producentów armatury i grzejników możemy jednak coraz częściej znaleźć grzejniki łazienkowe elektryczne czarne. Taki czarny grzejnik elektryczny do łazienki będzie nie tylko jej funkcjonalnym elementem, ale często również prawdziwą ozdobą tego pomieszczenia.

Grzejnik łazienkowy elektryczny czarny – aranżacje

W jakim wnętrzu możemy wykorzystać grzejnik łazienkowy elektryczny czarny? Z całą pewnością będzie to dobry wybór do aranżacji łazienki w stylu black&white. Monochromatyczna kolorystyka sprawdzi się świetnie w łazience klasycznej, skandynawskiej czy nowoczesnej. Przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia możemy stworzyć również czarno-białą łazienkę w stylu hamptons czy w stylu nowojorskim. Grzejnik łazienkowy elektryczny czarny będzie pasował do każdej z tych aranżacji. Możemy postawić zarówno na prosty grzejnik łazienkowy czarny o drabinkowej konstrukcji, jak i dekoracyjne grzejniki o nieco bardziej fantazyjnych kształtach. Obok grzejników czarnych dużą popularnością cieszą również grzejniki w ciemnych odcieniach szarości. Taki antracytowy dodatek może sprawdzić się na przykład we wnętrzu industrialnym lub loftowym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.