Current Image

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE ELEKTRYCZNE BIAŁE

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe elektryczne białe

Standardowym, stosowanym od lat rozwiązaniem grzewczym w łazienkach są grzejniki wodne, podłączone do instalacji centralnego ogrzewania. Są jednak sytuacje, w których montaż takiego grzejnika łazienkowego jest po prostu niemożliwy lub nieopłacalny. W takim przypadku grzejnik wodny możecie z powodzeniem zastąpić grzejnikiem elektrycznym. Jak sama nazwa mówi, taki grzejnik zasilany jest z instalacji elektrycznej, a za ogrzewanie odpowiada zamontowana w nim grzałka.

W tej kategorii produktów największą popularnością cieszą się oczywiście uniwersalne grzejniki łazienkowe elektryczne białe. Grzejniki elektryczne białe możecie z powodzeniem wykorzystać zarówno w łazience klasycznej, jak i wnętrzu inspirowanym jednym z nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Biały grzejnik elektryczny odnajdzie się między innymi w łazience loftowej, skandynawskiej czy w klasycznej łazience w stylu total white.

Uniwersalność białych grzejników elektrycznych do łazienki to jednak niejedyna ich zaleta. Do atutów tego rodzaju grzejników można zaliczyć również:

  • Możliwość pracy niezależnie od instalacji centralnego ogrzewania w domu. Dzięki temu możecie dogrzać łazienkę bez konieczności uruchamiania ogrzewania we wszystkich pomieszczeniach. Jest to szczególnie przydatne w okresie poza typowym sezonem grzewczym.
  • Grzejnik łazienkowy elektryczny biały w razie konieczności pozwala szybko zwiększyć temperaturę w łazience.
  • Elektryczny grzejnik do łazienki można wykorzystać również w roli suszarki do prania.
  • Grzejniki łazienkowe elektryczne białe dostępne są w szerokiej gamie wzorów i rozmiarów. Dzięki temu łatwo znajdziecie elektryczny grzejnik pasujący do różnych łazienkowych aranżacji.
  • Elektryczny grzejnik łazienkowy biały wykorzystać możecie jako główne źródło ciepła w niewielkiej łazience lub dodatkowy grzejnik w większym pomieszczeniu.
  • Kolor biały cechuje się bardzo dużą uniwersalnością. Elementy wyposażenia w tym kolorze pasują do wielu innych barw. Biały grzejnik elektryczny do łazienki sprawdzi się więc zarówno w połączeniu z surowym betonem, jak i eleganckim marmurem, czy ponadczasowym drewnem.

Grzejniki łazienkowe elektryczne białe do domu – jaka moc?

W swojej aranżacji chcecie wykorzystać grzejniki łazienkowe elektryczne białe do domu, nie wiecie jednak jak dopasować moc grzejnika do łazienki? Moc grzejnika elektrycznego do łazienki powinna być uzależniona od dwóch podstawowych czynników. Po pierwsze jest to metraż łazienki. Po drugie pod uwagę musicie wziąć ogólną jakość izolacji termicznej tego pomieszczenia. Składa się na nią między innymi to, jak dobrze zaizolowane są ściany i podłoga łazienki, ile ścian to tak zwane ściany zewnętrzne i czy w łazience znajduje się okno.

W zależności od tych czynników zapotrzebowanie na ciepło w łazience wynosi od 80 do nawet 120 W na 1 m2. Dolna granica tego przedziału dotyczy dobrze izolowanych pomieszczeń w nowoczesnych budynkach. Im słabsza izolacja łazienki, tym większa moc grzejnika powinna przypadać na 1 m2 tego pomieszczenia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.