Current Image

Filtry

DRZWI PORTA 80CM

183 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi Porta o szerokości 80cm

Porta to marka ciesząca się dużą popularnością wśród naszych klientów. Wynika to z wysokiej jakości oraz wielu wzorów i kolorów, które można dostosować do stylu wnętrza mieszkania oraz biura. Drzwi Porta bardzo korzystnie prezentują się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Jednym z najpopularniejszych modeli z katalogu tej marki są drzwi Porta o szerokości 80 cm.

Klasyczne drzwi Porta 80cm – elegancki wybór do każdego wnętrza

Obecnie, urządzając mieszkanie, właściwie nie ma ograniczeń co do wzorów i kolorów – w sklepach asortyment drzwi, podłóg oraz mebli jest bardzo różnorodny. Niemniej, wiele osób nie rezygnuje z klasycznych rozwiązań. Nic dziwnego – są przecież ponadczasowe i uniwersalne.

Zasada ta dotyczy także drzwi. Są one istotnym elementem dopełniającym całe wnętrze. Decydując się na drzwi marki Porta, możesz być pewien, że znajdziesz wśród nich takie, które wydobędą z Twojego mieszkania subtelną elegancję.

W ofercie marki Porta znajdziesz wiele modeli drzwi w stylu klasycznym. Drzwi Porta o szerokości 80 centymetrów dostępne są w kolorach między innymi białym, orzecha, dębu angielskiego oraz syberyjskiego. Elegancji nadaje im nie tylko ponadczasowy, uniwersalny kolor, ale także frezowane wykończenia.

W ofercie są też eleganckie drzwi Porta 80 cm z przeszkleniem o różnych wymiarach. Dzięki temu wykorzystasz je w pomieszczeniach niedoświetlonych, w których warto zapewnić światło z zewnątrz, a także w toaletach.

Nowoczesne drzwi Porta 80cm

Drzwi marki Porta 80 cm doskonale sprawdzą się także w mieszkaniach i domach urządzonych w nowoczesnym stylu. W takim przypadku najlepiej zdecydować się na drzwi w ciemniejszym kolorze, na przykład czarnym lub antracytowym. Doskonale sprawdzą się też drzwi z przeszkleniem o nietypowym kształcie.

Drzwi wewnętrzne Porta 80 cm dostępne są również w wersji bezprzylgowej – co tym bardziej nadaje im nowoczesnego charakteru. Niewidoczne zawiasy oraz zlicowana powierzchnia skrzydła i ościeżnicy znakomicie sprawdzą się w minimalistycznym i nowoczesnym wnętrzu.

Według współczesnych norm budowlanych minimalne wymiary skrzydeł drzwiowych to szerokość 80 cm i wysokość 200 cm – takie warunki spełniają drzwi Porta 80. Podczas wymiany drzwi, na przykład na nowsze, warto pamiętać, że otwór na drzwi musi być o kilka centymetrów większy niż rzeczywista szerokość skrzydła.

Drzwi Porta 80cm – szeroki wybór kolorów i wzorów

Marka Porta ma w swojej ofercie liczne wzory i kolory drzwi, dzięki czemu dopasujesz je do każdego wnętrza. Skrzydła drzwiowe w kolorze drewna dębowego lub orzechowego sprawdzą się zarówno we wnętrzach eleganckich, jak i loftowych. Wszystko zależy od tego, na jakie wykończenie postawisz – przy drzwiach eleganckich warto postawić na frezowane detale i ozdobne klamki. W przypadku drzwi nowoczesnych lepiej zdecydować się na proste w formie czarne klamki, minimalistyczną formę i model bezprzylgowy.

Tyle samo możliwości dają drzwi białe Porta 80. Biel to uniwersalny kolor, sprawdzi się we wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych. Drzwi Porta białe 80 cm wyglądają niezwykle elegancko w połączeniu z klamkę w złotym kolorze i żłobieniami. Z kolei czarne minimalistyczne intarsje i pionowe przeszklenia z matowym wykończeniem dodadzą charakteru nowoczesnym mieszkaniom.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty