Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE BEZPRZYLGOWE

52 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe to jedna z ostatnich nowości na rynku stolarki otworowej. Co to takiego drzwi wewnętrzne bezprzylgowe? W przeciwieństwie do klasyczny modeli drzwi wewnętrzne bezprzylgowe stanowią jednolitą powierzchnię z ościeżnicą i ścianą. Są to więc drzwi pozbawione tak zwanego felcu, który w klasycznym modelu wystaje poza obrys ściany. Innym charakterystycznym elementem tego typu drzwi są niewidoczne zawiasy ukryte wewnątrz ościeżnicy. Takie rozwiązanie optycznie powiększa drzwi wewnętrzne bezprzylgowe i sprawia, że wyglądają one masywniejsze. Z drugiej strony drzwi wewnętrzne bezprzylgowe wizualnie powiększają także powierzchnię podłogi.

W jakich aranżacjach sprawdzą się drzwi wewnętrzne bezprzylgowe? Na takie modele decydujemy się najczęściej w przypadku nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Wewnętrzne drzwi bezprzylgowe stanowią często także element aranżacji industrialnych. W naszym sklepie online znajdziecie również kilka modeli drzwi bezprzylgowych na wysoki połysk. Możecie wykorzystać je na przykład we wnętrzach inspirowanych stylem glamour.

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe z ościeżnicą

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe, podobnie jak standardowe modele, są w naszym sklepie dostępne w komplecie z ościeżnicą. Jeśli więc szukacie aktualnie drzwi wewnętrznych bezprzylgowych z ościeżnicą, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe fornirowane, lakierowane czy okleinowane?

Duże znaczenie dla codziennego użytkowania drzwi wewnętrznych bezprzylgowych ma również sposób ich wykończenia. Podobnie jak klasyczne modele również drzwi wewnętrzne bezprzylgowe dzielą się na lakierowane, fornirowane, laminowane (na wysoki połysk) i modele pokryte syntetyczną okleiną. Najbardziej praktycznym i trwałym rozwiązaniem są zwykle drzwi wewnętrzne bezprzylgowe okleinowane lub połyskowe. Posiadają one odporną na uszkodzenia i zarysowania syntetyczną powłokę, która jest dodatkowo bardzo łatwa w pielęgnacji. Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe to przede wszystkim modele przeznaczone do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji. Dlatego też w kategorii tej stosunkowo rzadko spotykamy drzwi fornirowane pokryte cienką warstwą naturalnego drewna. Taki sposób wykończenia drzwi zarezerwowany jest raczej dla bardziej tradycyjnych aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty