leftImage
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort
Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE PRZYLGOWE

44 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne przylgowe

Co to takiego drzwi przylgowe? Pod tą obco brzmiącą nazwą kryją się po prostu klasyczne drzwi wewnętrzne, które po zamknięciu wystają na grubość tak zwanego felcu poza obrys ościeżnicy. Drzwi wewnętrzne przylgowe to standardowe rozwiązanie stosowane od wielu lat. Nazwa ta pojawia się w terminologii budowlanej coraz częściej, aby odróżnić drzwi przylgowe od minimalistycznych drzwi bezprzylgowych o nieco innej konstrukcji.

W sklepie internetowym Komfort drzwi wewnętrzne przylgowe stanowią szeroką kategorię produktów. W sprzedaży mamy drzwi wewnętrzne przylgowe renomowanych polskich producentów stolarki otworowej. Są to między innymi drzwi wewnętrzne przylgowe Pol-Skone. Dzięki szerokiej ofercie bez trudu znajdziecie drzwi przylgowe do wnętrz nowoczesnych, jak i modele inspirowane wnętrzarską klasyką. Różnorodność naszej oferty dotyczy również konstrukcji skrzydła drzwi wewnętrznych przylgowych. W zależności od Waszych potrzeb i preferencji możecie wybrać wizualnie lekkie drzwi wewnętrzne przylgowe przeszklone lub drzwi pełne, które zapewniają nieco lepszą izolację termiczną i akustyczną. Nasze drzwi przylgowe to przede wszystkim modele utrzymane w kolorystyce naturalnego drewna. Są to między innymi drzwi wewnętrzne przylgowe dąb i orzech.

Drzwi wewnętrzne przylgowe czy bezprzylgowe?

Co sprawdzi się lepiej? Drzwi wewnętrzne przylgowe czy bezprzylgowe? Klasyczne drzwi wewnętrzne przylgowe to zdecydowanie szersza i bardziej uniwersalna kategoria. W zależności od wybranego modelu drzwi wewnętrzne przylgowe wykorzystać możemy zarówno w nowoczesnej aranżacji, jak i wnętrzach inspirowanych tradycyjnymi trendami. Z kolei drzwi bezprzylgowe, które po zamknięciu tworzą gładką płaszczyznę ze ścianą, to raczej modele przeznaczone do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji. Możemy więc wykorzystać je we wnętrzu skandynawskim lub designerskim, modernistycznym pomieszczeniu. Nie zawsze sprawdzą się jednak w przypadku wnętrz klasycznych czy tradycyjnych aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.