Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE W STYLU FRANCUSKIM

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne francuskie

Mianem stylu francuskiego określa się często aranżacje inspirowane dekoracyjnymi, pałacowymi wnętrzami à la Ludwik XVI. Elementy tego stylu możemy dziś znaleźć w wielu aranżacjach inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. Są to między innymi dekoracyjne frezy, gzymsy, rzeźbione motywy roślinne itp. W ofercie naszego sklepu znajdziecie także zainspirowane tym stylem drzwi wewnętrzne francuskie. W sklepie Komfort drzwi wewnętrzne w stylu francuskim to kilka modeli wybranych z oferty największych polskich producentów stolarki otworowej. W sprzedaży posiadamy między innymi drzwi wewnętrzne francuskie takich marek jak, chociażby Pol-Skone czy DRE. Staramy się także cały czas poszerzać asortyment naszego sklepu. Mamy więc nadzieję, że już niebawem pojawią się tutaj również drzwi wewnętrzne w stylu francuskim z katalogów innych producentów.

Drzwi wewnętrzne w stylu francuskim – aranżacje

Zastanawiacie się, w jakich wnętrzach można wykorzystać drzwi wewnętrzne w stylu francuskim? Wbrew pozorom po takie dekoracyjne skrzydło drzwiowe możemy sięgnąć w przypadku całkiem sporej liczby aranżacji. Najbardziej oczywistym miejscem dla drzwi wewnętrznych w stylu francuskim są eleganckie aranżacje inspirowane stylem pałacowym. W takim wnętrzu możemy postawić na drzwi wewnętrzne francuskie ozdobione dekoracyjnymi frezami i łukami. W zależności od kolorystyki konkretnej aranżacji wykorzystać możemy drzwi wewnętrzne francuskie drewniane lub drzwi lakierowane w kolorze białym, lub jasnoszarym.

Dekoracyjne drzwi w stylu francuskim odnajdą się często także w aranżacjach w stylu glamour. W takim wnętrzu nie musimy ograniczać się do stonowanej kolorystyki. Ciekawym wyborem mogą być na przykład drzwi drewniane imitujące kolor ciemnego egzotycznego drewna.

Drzwi wewnętrzne w stylu francuskim w nieco delikatniejszej odsłonie wykorzystać można także we wnętrzach inspirowanych stylem prowansalskim. Styl ten niezwykle umiejętnie łączy ludwikowskie motywy dekoracyjne z ciepłym i przytulnym klimatem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty