Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE W STYLU ANGIELSKIM

29 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne w stylu angielskim

Styl angielski jest z jednej strony niezwykle elegancki i wytworny, a z drugiej pozwala nam na stworzenie ciepłego i przytulnego wnętrza. Masywne, dekoracyjne meble łączą się w angielskich wnętrzach z naturalnymi tkaninami i ciepłą, stonowaną kolorystyką. Elementem wystroju, który możemy wykorzystać w tego rodzaju aranżacjach, są oczywiście również drzwi wewnętrzne w stylu angielskim.

Drzwi wewnętrzne styl angielski to w naszym sklepie internetowym aż kilkadziesiąt różnych produktów. Są to propozycje projektantów czołowych polskich producentów stolarki otworowej. W stałej sprzedaży mamy między innymi drzwi wewnętrzne w stylu angielskim DRE i Pol-Skone. Obie te marki mają na koncie już kilkadziesiąt lat doświadczenia i szeroką rzeszę zadowolonych klientów. W kategorii tej dostępne są zarówno drzwi wewnętrzne w stylu angielskim białe, jak i modele w różnych odcieniach naturalnego drewna.

Drzwi wewnętrzne styl angielski – pełne czy przeszklone?

To, czy lepsze będą drzwi wewnętrzne styl angielski przeszklone, czy drzwi pełne zależeć może od kilku kwestii. Po pierwsze powinniśmy wziąć pod uwagę wymiary pomieszczenia. Masywne, pełne drzwi wewnętrzne w stylu angielskim mogą wizualnie pomniejszyć pomieszczenie i tworzyć wrażenie zamkniętej przestrzeni. W przypadku pomieszczenia o małym metraży lepszym wyborem są często przeszklone drzwi wewnętrzne styl angielski. Nadają one aranżacji lekkości, a dodatkowo zwiększają dostęp światła, czy to naturalnego, czy sztucznego.

Są jednak sytuacje, w których o wyborze pomiędzy wewnętrznymi drzwiami w stylu angielskim przeszklonymi a pełnymi decydują parametry techniczne. W większości przypadków drzwi pełne zapewniają zdecydowanie lepszą izolację zarówno termiczną, jak i akustyczną. Na pełne drzwi możemy więc zdecydować się w przypadku, gdy zależy nam na wyciszeniu i dodatkowym ociepleniu pomieszczenia. Po drzwi wewnętrzne styl angielski pełne sięgamy więc często w przypadku takich pomieszczeń jak sypialnia, pokój dziecięcy czy łazienka.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty