leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE LOFTOWE

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne loftowe

Styl loftowy przywędrował do nas zza oceanu i bardzo szybko zyskał sobie szerokie grono miłośników. Co prawda stare zabudowania fabryczne zaadaptowane na potrzeby mieszkalne to u nas rzadkość. Mimo tego wiele osób stara się odtworzyć charakterystyczny loftowy klimat w swoich domach i mieszkaniach. Na rynku dostępnych jest szeroka gama elementów wyposażenia i dekoracji inspirowanych loftowych stylem. Należą do nich oczywiście również drzwi wewnętrzne loftowe.

W naszym sklepie online drzwi wewnętrzne loftowe to modele wyselekcjonowane z nowych katalogów największych polskich producentów stolarki otworowej. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi drzwi wewnętrzne loftowe z oferty marki DRE.

Drzwi loftowe wewnętrzne – jakie wybrać?

Jakie drzwi wewnętrzne loftowe najlepiej sprawdzą się w tego rodzaju aranżacjach? W pewnym sensie jest to styl eklektyczny, w którym możemy połączyć elementy, które na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują. Ich wspólnym mianownikiem powinno być jednak połączenie minimalistycznego designu i funkcjonalności. Drzwi wewnętrzne loftowe to więc najczęściej stosunkowo proste modele pozbawione dekoracyjny frezów, gzymsów czy fantazyjnych przeszkleń. Jedną z ciekawszych propozycji w kategorii drzwi wewnętrzne loftowe są proste drzwi DRE wyposażone w pojedyncze okrągłe okienko. Surowy, industrialny styl tych drzwi idealnie wpisuje się w loftowe wnętrza. Jeśli chodzi o kolorystykę, to w aranżacjach loftowych decydujemy się najczęściej na stonowane kolory. W takim wnętrzu możemy wykorzystać drzwi loftowe wewnętrzna białe lub jasnoszare. A jeśli chcemy postawić na mocniejsze barwy, to strzałem w dziesiątkę mogą okazać się loftowe drzwi wewnętrzne antracyt. Również takich modeli nie zabrakło w naszej ofercie.

Warto zwrócić także uwagę na konstrukcję i sposób montażu wewnętrznych drzwi loftowych. W tego typu aranżacjach coraz częściej decydujemy się tak zwane drzwi bezprzylgowe. Wyróżnia je charakterystyczny sposób montażu, który sprawia, że stanowią one jednolitą powierzchnię ze ścianą i ościeżnicą. Minimalistyczny charakter takich drzwi idealnie wpisuje się w założeniu stylu loftowego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.