Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE JODEŁKA

4 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne jodełka

Jodełka to jeden z klasycznych i ponadczasowych motywów dekoracyjnych, który ostatnio coraz częściej pojawia się również w nowoczesnych aranżacjach. W związku z rosnącą popularnością tego motywu w naszym sklepie znajdziecie nie tylko układane w ten sposób drewniane podłogi czy panele, ale również drzwi wewnętrzne jodełka.

Drzwi wewnętrzne w jodełkę to w sklepie Komfort kilka modeli wyselekcjonowanych z najnowszych kolekcji polskich producentów stolarki drzwiowej. Są to między innymi drzwi wewnętrzne jodełka Pol-Skone. Projektanci tej marki przygotowali kolekcję Espina obejmującą również kilka modeli ozdobionych tym klasycznym motywem. Są to drzwi wykończone naturalną okleiną. Takie rozwiązanie pozwoliło na uzyskanie naturalnego rysunku słojów i odcienia dębowego drewna.

Drzwi wewnętrzne w jodełkę – do jakich wnętrz pasuje taki model?

Jeszcze do niedawna wzór w jodełkę kojarzył nam się przede wszystkim z drewnianymi parkietami w przedwojennych kamienicach. W związku z tym motyw dekoracyjny w postaci drzwi wewnętrznych w jodełkę wykorzystamy w aranżacjach w stylu retro. Wbrew pozorom drzwi wewnętrzne w jodełkę mogą być jednak również dekoracyjnym elementem dużo nowocześniejszych wnętrz. Drzwi ze wspomnianej już kolekcji Espina wykończone są naturalną okleiną dębową. Ten jasny kolor drewna i naturalny materiał idealnie wpisują się w cechy stylu skandynawskiego. Drewniane drzwi wewnętrzne w jodełkę mogą być też swego rodzaju przeciwwagą czy kontrapunktem dla surowych elementów wystroju w aranżacji loftowej lub industrialnej.

Drewniane drzwi wewnętrzne w jodełkę wykorzystamy także w wielu klasycznych aranżacjach wnętrz. W takim przypadku powinniśmy zadbać oczywiście o to, aby odcień drzwi korespondował z innymi drewnianymi elementami w pomieszczeniu. Warto również pamiętać, że połączenie drzwi w jodełkę i podłogi ozdobionej tym samym wzorem nie zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Zbyt duża ilość tego dekoracyjnego motywy przytłoczy wnętrze i wprowadzi do niego aranżacyjny chaos.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty