Current Image

Filtry

GRES ZEWNĘTRZNY

526 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres zewnętrzny i jego charakterystyka

Podjąłeś decyzję, by położyć gres na zewnątrz? Kafelki te stanowią odrębną grupę produktów. Różnią się od tych, które są przeznaczone do stosowania wewnątrz budynków. Jak nietrudno się domyślić, główna różnica tkwi we właściwościach. Gres zewnętrzny powinien być dostosowany do warunków, jakie panują na dworze. W naszej ofercie znajdziesz płytki odporne na mróz i wytrzymałe na zmiany temperatury. Charakteryzują się niską nasiąkliwością i nawet wyjątkowo mroźne dni nie są im straszne.

Najczęściej za płytki przeznaczone na zewnątrz uważa się te, których nasiąkliwość nie przekracza 3%. Jest to ważny parametr, którego nie sposób pominąć przy wyborze gresu zewnętrznego.

Płytki gresowe zewnętrzne — czy warto położyć je na tarasie lub balkonie?

Czy płytki gres zewnętrzne to dobry wybór? Jak najbardziej! Pozwolą Ci stworzyć estetyczne i klimatyczne miejsce, idealne do odpoczynku. Cena płytek gresowych zewnętrznych nie różni się znacznie od tych, które są stosowane wewnątrz. Coraz częściej wybiera się płytki o podobnej nasiąkliwości również do kuchni i łazienek.

Wymiary płytek gresowych zewnętrznych, podobnie jak i ich kolory czy wzory — dostępne są w różnych, ciekawych opcjach. U nas znajdziesz kafle renomowanych firm, które są docenione przez ich użytkowników nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Płytka gresowa zewnętrza to dobry wybór i świetna alternatywa dla wielu tradycyjnych rozwiązań. Położysz ją nie tylko na tarasie, ale także balkonie czy szerokich schodach zewnętrznych, którym chcesz nadać oryginalności i stylu.

W ten sposób stworzysz przepiękną przestrzeń, która pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych nadal będzie się dobrze prezentować. Postaw na zewnętrzną płytkę gresową i doceń jej właściwości! Zarówno ich położenie, jak i utrzymanie w czystości — nie przysporzy Ci żadnych kłopotów.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.