Filtry

MOZAIKI ZŁOTE

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki złote

Złote akcenty w kuchniach i łazienkach cieszą się sporym powodzeniem już od kilku lat. Złote baterie, ramy łazienkowego lustra czy właśnie złote mozaiki mogą być ozdobą pomieszczenia urządzonego w kilku różnych stylach architektonicznych. Stosowane z umiarem mozaiki złote mogą subtelnie ozdobić każde wnętrze.

Ze złotymi detalami kojarzą nam się przede wszystkim aranżacje w stylu glamour. W takiej łazience czy kuchni zdecydowanie możemy sięgnąć po złote mozaiki. Detalem, który szczególnie sprawdzi się w stylu glamour, mogą być lustrzane mozaiki złote.

Wbrew pozorom złote mozaiki możemy wykorzystać również w wielu bardziej stonowanych aranżacjach. Złoty kolor świetnie współgra z dominująca często w łazienkach bielą. W bardziej minimalistycznych aranżacjach powinniśmy jednak korzystać ze złotych akcentów z umiarem tak, aby nie przytłoczyły one całego pomieszczenia. Zamiast dużych elementów czy całej ściany wykonanej ze złotej mozaiki, lepiej postawić tu na niewielki akcent z tego materiału.

Mozaika złote heksagony, romby czy trójkąty?

Tradycyjne mozaiki wykonane są najczęściej z niewielkich kwadratowych elementów. W nowych kolekcjach dostępne są jednak również złote mozaiki w wielu innych kształtach. Kojarzące nam się z raczej awangardowymi aranżacjami złote mozaiki dostępne są przede wszystkim w różnych geometrycznych kształtach. Poza klasycznymi kwadratami bez trudu znajdziemy złote mozaiki heksagonalne, prostokątne, trójkątne, czy w kształcie rombów.

Złote mozaiki – z czym je połączyć?

Zastanawiacie się, czy złota mozaika będzie dobrze wyglądać w Waszym wnętrzu i z jakimi kolorami najlepiej połączyć złote akcenty? Jeżeli zależy nam na stworzeniu harmonijnego i spokojnego wnętrza, możemy postawić na połączenie złotej mozaiki i koloru białego lub szarego. Miłe dla oka jest również połączenie złota z niektórymi odcieniami pastelowymi. Natomiast jeśli zależy nam na wyrazistej eleganckiej stylizacji, to możemy postawić na klasyczne połączenie złota i czerni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.