Current Image

Filtry

PŁYTKI WYSOKI POŁYSK (POLEROWANE)

395 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki wysoki połysk

Płytki na wysoki połysk, czyli tak zwane płytki polerowane to jeden z trendów, który w ostatnich latach systematycznie zyskuje na popularności. Płytki wysoki połysk znajdują zastosowanie w wielu nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Po takie błyszczące płytki sięgamy często również w przypadku wnętrz inspirowanych stylem glamour czy niektórych aranżacji klasycznych. W taki styl idealne wpisują się na przykład płytki polerowane imitujące marmur.

Płytki wysoki połysk to w naszym sklepie online to ponad 500 różnych wzorów. Błyszczące płytki dostępne są w ofercie praktycznie każdego większego producenta ceramiki. W sklepie Komfort znajdziecie między innymi płytki na wysoki połysk Cersanit, Opoczno, Tubądzin, Euroceramic, Midas czy Profil Design. Oferujemy płytki na wysoki połysk w szerokiej rozmiarówce od małych płytek cegiełek, aż po bardzo duże płytki na wysoki połysk 60x120 czy 80x80 cm.

Płytki na wysoki połysk w salonie – czy to dobry pomysł?

Salon to reprezentacyjna część naszego domu czy mieszkania. To w tym pomieszczeniu najczęściej przyjmujemy gości, relaksujemy się po dniu pracy i generalnie spędzamy sporą część dnia. Zastanawiacie się, czy płytki na wysoki połysk w salonie to dobry pomysł? Odpowiedź na to pytanie jest w dużej mierze uzależniona od tego, w jakim stylu chcemy urządzić nasz salon. Płytki na wysoki połysk w salonie sprawdzą się szczególnie w różnego rodzaju nowoczesnych i designerskich aranżacjach. Błyszczące płytki w salonie świetnie wpisują się również w klimat stylu glamour. Płytki na wysoki połysk w salonie będą odbijać światło i optycznie powiększać pomieszczenie. Efekt ten będzie szczególnie wyraźny, jeśli zdecydujemy się na płytki na wysoki połysk w jasnym kolorze. Czy takie rozwiązanie ma jakieś wady? Decydując się na płytki na wysoki połysk w salonie, musimy liczyć się z tym, że są one dość wymagające w kwestiach pielęgnacji. Kurz, sierść zwierząt czy ewentualne smugi będą na błyszczących płytkach o wiele bardziej widoczne niż na płytkach matowych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.