Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE 30X60

143 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe 30x60

Płytki podłogowe 30x60 cm to aktualnie jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych formatów. Uniwersalny rozmiar sprawia, że płytki podłogowe 30 x 60 możecie wykorzystać zarówno w małych i średnich pomieszczeniach, jak i w aranżacji dużych przestrzeni. Płytki w takim rozmiarze równie dobrze wyglądać będą więc w kuchni czy łazience, jak i w salonie.

O popularności tego formatu świadczyć może również to, ile płytek podłogowych 30 x 60 możecie znaleźć w ofercie sklepu online Komfort. W kategorii płytki podłogowe 30x60 cm czeka na Was ponad 130 różnych wzorów. Są to płytki z nowych kolekcji znanych i cenionych producentów dekoracyjnej ceramiki. W stałej sprzedaży mamy płytki takich marek jak, chociażby Opoczno, Cersanit, Absolut Keramika czy Arte by Tubądzin.Płytki podłogowe 60x30 – jaki wzór i kolor wybrać?

Decydując się na podłogowe płytki 60x30 cm, nie powinniście mieć większych problemów z wyborem odpowiedniego wzoru czy koloru. Pośród ponad 130 różnych wzorów płytek podłogowych 60x30 znajdziecie modele inspirowane naprawdę różnymi architektonicznymi stylami i wnętrzarskimi trendami. To, jakie płytki wybrać, zależy oczywiście przede wszystkim od tego, jaki efekt aranżacyjny chcecie osiągnąć.

W przypadku wnętrz klasycznych dużą popularnością cieszą się płytki podłogowe 60x30 drewnopodobne. Podłoga wykonana z płytek imitujących drewno to bardzo prosty sposób na wizualne ocieplenie pomieszczenie i stworzenie w nim przytulnej i przyjaznej atmosfery. Jest to często także zdecydowanie tańszy sposób na osiągnięcie efektu drewnianej podłogi niż zakup naturalnych drewnianych desek. Na płytki podłogowe drewnopodobne możecie zdecydować się nie tylko w klasycznych aranżacjach. Taki sposób wykończenia podłogi może być strzałem w dziesiątkę również w przypadku aranżacji inspirowanych skandynawskim minimalizmem, czy nawet w przypadku niektórych nowoczesnych wnętrz.

W wielu aranżacjach świetnie sprawdzą się również płytki imitujące różne rodzaje naturalnego kamienia. Jednym z bestsellerów ostatnich sezonów są na przykład płytki podłogowe 60x30 imitujące marmur. Moda na marmur sprawiła, że przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia takie wzory możecie wykorzystać zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Obok kafelków marmurowych znajdziecie także wiele wzorów płytek imitujących surowy szary kamień czy beton architektoniczny. Takie płytki podłogowe 60x30 są często uzupełnieniem surowych aranżacji w stylu industrialnym lub loftowym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.