Current Image

Filtry

MOZAIKI NA ŚCIANĘ

179 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki na ścianę

Po mozaiki na ścianę sięgamy najczęściej, urządzając kuchnię czy łazienkę. Te niewielkie kolorowe płytki dają nam bardzo duże możliwości aranżacyjne i pozwalają w prosty sposób stworzyć przyciągające wzrok dekoracyjne detale. Klasyczna mozaika na ścianę kojarzy nam się z małymi kwadratowymi płytkami. Projektanci prześcigają się jednak w tworzeniu coraz bardziej fantazyjnych wzorów. Dziś więc bez trudu znajdziemy mozaiki na ścianę w kształcie sześciokątów, trójkątów, prostokątów, rombów czy nawet asymetryczne mozaiki na ścianę. Różnorodność tego rodzaju dekoracji nie kończy się tylko na kształtach i formatach. W naszym sklepie online dostępne są mozaiki na ścianę wykonane z różnych materiałów. Są to między innymi mozaiki ścienne ceramiczne, szklane czy kamienne. Kilku producentów posiada w ofercie nawet mozaiki na ścianę wykonane z metalu czy półszlachetnych kamieni ozdobnych. Najbardziej uniwersalne są mozaiki ceramiczne, które sprawdzą się praktycznie w każdym stylu architektonicznym. Jednak mozaiki ścienne kamienne i szklane również mogą być bardzo ciekawym detalem dekoracyjnym.

Mozaiki ścienne do kuchni i łazienki

Po mozaiki ścienne sięgamy najczęściej w trakcie urządzania łazienki lub kuchni. W łazience mozaika ścienna może być elementem zabudowy wanny lub brodzika. Po mozaiki sięgamy często również, aranżując ścianę prysznicową czy obudowę lustra. Tego rodzaju ścienne płytki mogą posłużyć zarówno jako niewielki detal, jak i centralnie umieszczona dekoracja. Z mozaiki możemy wykonać całą ścianę lub wykorzystać tylko jej niewielkie elementy. Wszystko zależy od projektu naszej łazienki i tego, jaki efekt aranżacyjny chcemy osiągnąć.

Z kolei mozaiki ścienne do kuchni wykorzystujemy najczęściej, aranżując ścianę nad blatem roboczym. W tym miejscu najlepszym wyborem będą gładkie, pozbawione porów mozaiki, które będzie łatwo utrzymać w czystości.

Mozaiki ścienne możemy wykorzystać nie tylko w łazience i kuchni. Tego rodzaju dekoracje coraz częściej wychodzą poza tradycyjne ramy i pojawiają się na przykład w aranżacji przedpokoju czy nawet salonu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.