Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE Z POŁYSKIEM

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe z połyskiem — stwórz razem z nami eleganckie wnętrze!

Płytki z połyskiem na podłogę to często wybierany produkt, dzięki któremu możesz stworzyć naprawdę piękne, eleganckie pomieszczenie. Płytki na podłogę z połyskiem to opcja przede wszystkim dla fanów stylu glamour oraz szykownych rozwiązań.

Płytki podłogowe w połysku możesz śmiało połączyć z innymi, błyszczącymi elementami i ciekawym oświetleniem. Dzięki temu, że odbijają one światło, pozwolą powiększyć odrobinę przestrzeń. Opinie o płytkach podłogowych z połyskiem są bardzo dobre — użytkownicy chwalą je sobie. Jeśli z kolei chodzi o cenę płytek podłogowych z połyskiem — nie różni się ona od ceny płytek matowych. Na kwotę wpływają inne, istotne czynniki, takie jak materiał czy właściwości. Płytki podłogowe z wysokim połyskiem znajdziesz w naszej ofercie — dostępne są w przeróżnych wersjach. Wybierz wymarzone płytki podłogowe z drobinkami i ciesz się wspaniałym wnętrzem!

Jakie kafle podłogowe z połyskiem wybrać?

Kupując kafelki podłogowe z połyskiem, w pierwszej kolejności zwróć uwagę na ich właściwości. W zależności od pomieszczenia, w którym chcesz je położyć, powinny charakteryzować się odpowiednią trwałością i odpornością mechaniczną, m.in. na ścieranie. Jakość to podstawa, jednak design także nie pozostaje bez znaczenia — dopasuj je do Twoich preferencji i stylu, w jakim zostało zaprojektowane pomieszczenie.

Płytki podłogowe błyszczące a ich utrzymanie w czystości

Czy błyszczące płytki podłogowe są trudne do utrzymania w czystości? Czy pozostają na nich smugi? Jeśli będziesz je prawidłowo czyścić, smugi nie będą pozostawać. Warto stosować odpowiedni płyn przeznaczony do płytek, a najlepiej taki, który został stworzony z myślą o kafelkach z połyskiem. Wówczas błyszczące płytki na podłogę będą cieszyć się pięknym wyglądem przez dłuższy czas! Opinie o błyszczących płytkach podłogowych są naprawdę pozytywne, zresztą nie bez powodu!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.