leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE DUŻE

282 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Duże płytki podłogowe — rozmiar wnętrza a wielkość płytki

Płytki podłogowe duże prezentują się naprawdę efektownie. Pozwalają stworzyć aranżacje o niestandardowym charakterze i dają ogromne możliwości. Stanowią świetny wybór dla każdej osoby, która ceni sobie estetykę, minimalizm oraz spójność. Tworzą jednolitą powierzchnię i odpowiednio dobrane — są w stanie optycznie powiększyć Twoje wnętrze oraz uczynić je nieco jaśniejszym. Płytki duże na podłogę sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach.

W naszej ofercie znajdziesz płytki duże podłogowe w różnych, interesujących wersjach. Są to modele imitujące kamień, blachę drewno lub beton. Oferujemy również monokolorowe płytki na podłogę duże oraz te, zdobione popularnym patchworkiem. Interesują Cię duże, a może nawet największe płytki podłogowe? Sprawdź naszą ofertę!

Duże kafle podłogowe i ich montaż

Kafle podłogowe duże często uchodzą za trudniejsze w montażu. Czy tak rzeczywiście jest? Nie do końca. Układa się je mniej więcej tak samo, jak małe formaty. Ilość poświęconego czasu czy włożonej pracy — wcale się nie różni, zwłaszcza jeśli płytki są prawidłowo układane przez osobę zaznajomioną w tym temacie. Montaż takich elementów nie powinien więc przysporzyć żadnych kłopotów.

Płytki podłogowe duże — rozmiary

Płytki podłogowe duże wymiary, czyli jakie? W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji. To m.in. wymiary 59,3x59,3, 59,8x59,8, 19,8x119,8 czy 29,8x59,8. Wybierając płytki podłogowe duże formaty, zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć. Zależy Ci na powiększeniu przestrzeni czy może wręcz odwrotnie — pomniejszeniu?

Pamiętaj, że na końcowe rezultaty wpłynie nie tylko wielkość płytki i jej kształt, ale także kolorystyka. Płytki podłogowe duży format w ciemnym kolorze pozwolą osiągnąć ciekawy efekt, jednak nie zyskasz dzięki nim na przestrzeni. Jasne barwy w połączeniu z połyskiem dadzą naprawdę świetne rezultaty.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.