leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE ZEWNĘTRZNE

550 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe zewnętrzne — postaw na jakość i styl!

Płytek, które mogą być układane na zewnątrz — jest sporo. Niezależnie od tego, czy chcesz je położyć na tarasie, balkonie czy schodach wejściowych — musisz zwrócić uwagę na ich parametry. To właśnie na zewnątrz płytki są narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Deszcz, śnieg, grad, mróz, ostre słońce. Aby czynniki te nie miały żadnego negatywnego wpływu, należy wybrać wysokiej jakości, solidne płytki. Jeśli nie wiesz, jaki model najlepiej poradzi sobie na zewnątrz — odezwij się do nas, a my z chęcią Ci doradzimy.

Kupując płytki posadzkowe zewnętrzne, nie możesz przejść obojętnie obok ich stylu. Należy je dobrać tak, aby pasowały do pozostałych elementów otoczenia. Jeśli dysponujesz tarasem lub balkonem, posiadasz nieco większe możliwości aranżacyjne. Możesz dowolnie urządzić przestrzeń, trzymając się konkretnego stylu lub motywu przewodniego. Dobrym pomysłem będzie wybór ciepłych płytek, dzięki którym stworzysz przytulną i miłą atmosferę. Twoi bliscy z pewnością ją docenią!

Jak utrzymać w czystości kafle podłogowe zewnętrzne?

Wbrew pozorom utrzymanie w czystości kafli podłogowych na zewnątrz, wcale nie jest skomplikowane ani wymagające. Płytki nie nagrzewają się nadmiernie, niestraszne są im grzyby czy pleśnie. Jeśli zakupiliśmy trwałe i solidne płytki — bez problemu przetrwają zimę i nic złego im się nie stanie.

Na rynku dostępne są specjalne środki, które służą do czyszczenia płytek. Pozbycie się zabrudzeń nie jest jednak ich jedynym zadaniem — tego typu preparaty dodatkowo zapewniają długotrwałą ochronę, pełniąc rolę impregnatu. Regularne stosowanie takich środków pozwoli przedłużyć żywotność kafelków oraz ich dobry wygląd. Nie utracą zbyt szybko koloru, a brud nie będzie się tak łatwo osadzał. Jeśli nie masz pod ręką odpowiedniego preparatu, płytki umyj wodą z płynem do naczyń lub octem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.