Current Image

Filtry

PŁYTKI CZERWONE

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki czerwone

Czerwone płytki przyciągają oko wyrazistym odcieniem, sprawiając, że obok aranżacji z ich wykorzystaniem nie sposób przejść obojętnie. Idealnie sprawdzają się w kuchniach, łazienkach oraz wielu innych pomieszczeniach. Nasycona, energetyczna barwa sprawia, że przestrzeń nabiera nowoczesnego charakteru. Może też prezentować się niezwykle elegancko. W tym celu, zdaniem specjalistów od urządzania wnętrz, czerwień powinna być łączona ze stonowanymi, neutralnymi kolorami takimi jak czerń, biel czy szarość.

Dekoracyjne czerwone płytki świetnie mogą posłużyć też do stworzenia wnętrza inspirowanego sztuką meksykańską, marokańską lub śródziemnomorską. Połączenie z innymi wzorami oraz intensywnymi kolorami pozwala na tworzenie niezwykle efektownych kompozycji.

Czerwone płytki dają ogromne możliwości. Przestrzeń, w której się znajdują, może być elegancka lub ekstrawagancka i luksusowa. Z pewnością jednak zawsze wyróżnia ją niepowtarzalny charakter.

Czerwone kafelki

Czerwone kafle doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w przestrzeni o charakterze użytkowym. Mogą być wykorzystywane zarówno w kuchniach, jak i łazienkach, definiując kolorystykę całego wnętrza, lub stanowić wyrazisty akcent na delikatnym, neutralnym tle.

Wśród oferowanych przez Komfort czerwonych kafelków znajdują się zarówno takie utrzymane w nowoczesnej stylistyce, jak i przypadające do gustu miłośnikom stylu retro. Dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu mogą być łatwo dopasowane do wielu pomieszczeń, niezależnie od ich kształtu i przeznaczenia.

W naszym asortymencie znajdują się zarówno gładkie czerwone kafelki, jak i zdobione dekoracyjnymi deseniami. Wszystkie są wyrobami najwyższej jakości, pochodzącymi od znanych i cenionych na rynku producentów. Nadadzą niepowtarzalnego klimatu każdemu pomieszczeniu, w którym zostaną zastosowane. Oprócz tego są bardzo praktyczne i trwałe, dzięki czemu zachowują doskonały wygląd przez wiele lat.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.