Current Image

Filtry

PŁYTKI BEŻOWE

244 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki beżowe

Płytki beżowe są zarówno uniwersalne, jak i estetyczne. Pasują zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrz. Są idealnym rozwiązaniem dla każdej powierzchni, którą należy ochronić przed wilgocią i wodą, a która ma się doskonale prezentować.

Płytki w beżu są bardzo funkcjonalne. Pozwalają wykreować przestrzeń, która będzie funkcjonalna i łatwa do utrzymania w czystości, a przy tym nie nudna. Dzięki mnogości dostępnych odcieni wpasowują się w różne gusta i mogą być włączane do bardzo różnorodnych projektów.

Beżowe płytki – tanie oraz te z wyższych półek – pasują do pomieszczeń utrzymanych w różnych stylach. Podobnie jak inne płytki w jasnych odcieniach, optycznie powiększają przestrzeń. Ciepła barwa z kolei sprawia, że pomieszczenie wygląda na przytulne i wygodne, zachęcając do spędzania w nim relaksujących chwil.

Kafle beżowe

Beżowe kafelki w pomieszczeniu to połączenie komfortu i neutralności. Wykreowaną z ich pomocą przestrzeń można łatwo ożywić za pomocą mocnych akcentów dekoracyjnych. Wyglądają bardzo estetycznie, wprowadzając do wnętrza wrażenie spokoju i harmonii.

Neutralny kolor sprawia również, że beżowe kafelki dają możliwość tworzenia wyjątkowo ciekawych aranżacji. Doskonale komponują się z płytkami w innych kolorach, ścianami malowanymi na różne odcienie oraz rozmaitymi fakturami. Jeżeli w kuchni lub łazience znajdują się beżowe kafle, zmiana wystroju pomieszczenia staje się niezwykle łatwa. Kolor ten doskonale sprawdza się w różnych stylach, zarówno nowoczesnych minimalistycznych, jak i boho, skandynawskim, czy nawet glamour. Wszystko zależy od mebli, akcesoriów i ozdób. Na beżowym tle zawsze jednak będą robić doskonałe wrażenie.

Kafle w odcieniach beżu mogą inspirować wszystkich, którzy szukają klasycznych, ale jednocześnie wyróżniających się aranżacji, które można łatwo dopasowywać do bieżących potrzeb. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów wnętrze będzie zachwycać oryginalnym i unikalnym stylem oraz elegancją.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.