Current Image

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE 20X20

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe 20x20

Przy wyborze płytek podłogowych do łazienki, kuchni czy przedpokoju ogromne znaczenie ma nie tylko kolor i wzór kafelków, ale również ich rozmiar. W ciągu ostatnich kilku sezonów ogromną popularność zdobyły duże płytki. Nadal jednak istnieją aranżacje, w których o wiele lepiej sprawdzą się kafelki w małym formacie, jak na przykład płytki podłogowe 20x20 cm.

Jakie zalety ma mała płytka podłogowa 20x20 cm? Płytki w niewielkim formacie to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy chcecie zamaskować krzywizny czy nierówności podłogi. Taki mały format płytek daje również duże możliwości aranżacyjne polegające na łączeniu różnych wzorów i kolorów. Wykorzystując różne płytki podłogowe 20x20 cm, możecie samodzielnie stworzyć unikalny i niepowtarzalny wzór. Musicie jednak pamiętać, że małe płytki podłogowe mogą spowodować efekt wizualnego zmniejszenia przestrzeni. Niekoniecznie jest to więc format polecany do bardzo małych pomieszczeń.

Mimo że małe płytki podłogowe 20x20 cm nie cieszą się aktualnie tak dużą popularnością jak kafle wielkoformatowe, to również takich modeli nie zabrakło w ofercie naszego sklepu online. W stałej sprzedaży mamy między innymi płytki podłogowe 20x20 cm z ostatniej kolekcji Arte by Tubądzin. Mamy również nadzieję, że dzięki ciągłemu poszerzaniu naszej oferty już wkrótce znajdziecie w tej kategorii również podłogowe płytki 20x20 cm z kolekcji innych producentów ozdobnej ceramiki podłogowej.Płytki 20x20 podłogowe – jakie wybrać?

To, jakie płytki podłogowe 20x20 wybrać, zależy oczywiście od tego, jakie trendy wnętrzarskie zainspirowały Wasze wnętrze i jaki efekt aranżacyjny chcecie osiągnąć. Największą popularnością cieszą się oczywiście kafelki w uniwersalnych stonowanych kolorach. Są to przykład płytki podłogowe 20x20 szare. W nowoczesnych aranżacjach możecie wykorzystać płytki podłogowe 20x20 szare imitujące architektoniczny beton. Z kolei w klasycznym wnętrzu lepiej mogą sprawdzić się płytki 20x20 szare imitujące naturalny kamień lub marmur. Charakterystyczne dla klasycznych aranżacji są także płytki beżowe połączone z płytkami podłogowymi 20x20 brązowymi.

Żeby zniwelować, wspomniany wcześniej efekt optycznego pomniejszenia wnętrza przez małe kafelki, możecie wybrać niewielkie płytki w jasnych kolorach. Płytki podłogowe 20x20 białe będą może trochę bardziej wymagające pod względem codziennej pielęgnacji. Jasny kolor płytek sprawi jednak, że pomieszczenie będzie na pierwszy rzut oka wyglądało na nieco większe niż w rzeczywistości.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady