Current Image

Filtry

GRES DO SALONU

579 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Gres w salonie — zalety rozwiązania

Obecnie płytki kładzie się w różnych pomieszczeniach — coraz częściej możemy je dostrzec również w salonie. Dlaczego jest to dobry pomysł? Gres do pokoju dziennego jest świetnym wyborem przede wszystkim ze względu na jakość. Płytki z tego materiału charakteryzują się wysoką trwałością. Gres do pokoju jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i stanowi świetną inwestycję na długie lata.

Dodatkowo gres do salonu dostępny jest w wielu interesujących kolorach i wzorach. Każdy bez problemu znajdzie wersję, która wpisuje się w styl wnętrza. Opinie o gresie do salonu są zdecydowanie pozytywne. Wielu użytkowników chwali sobie to rozwiązanie! Gres w salonie to także dobry wybór w przypadku ogrzewania podłogowego. Charakteryzuje się wysokim przewodnictwem ciepła. Nie zastanawiaj się, czy salon i gres to dobre połączenie — zdecydowanie tak! O tym, jakie płytki gresowe do salonu wybrać, przeczytasz niżej!

Nowoczesny gres do salonu jako ozdoba wnętrza

Modny gres do salonu pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. To piękna ozdoba Twojego wnętrza, która w zależności od indywidualnych potrzeb — może powiększać optycznie przestrzeń lub ją pomniejszać. Możesz zdecydować się na subtelne, delikatne płytki lub takie, które się wyróżniają i przyciągają wzrok. Wybór należy do Ciebie!

Jakie płytki gresowe do salonu?

Jaki gres do salonu wybrać? Płytki gresowe w salonie powinny być dopasowane do wnętrza. Mowa tutaj zarówno o wymiarach, jak i wzorach. Pamiętaj, że płytki gresowe w salonie mogą być zarówno duże, jak i małe. Rozmiar kafli nie jest uzależniony od wymiarów pomieszczenia. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone! Oczywiście nie możesz przejść obojętnie obok właściwości wybieranych kafli. Powinny być to płytki trwałe, solidne i dostosowane do warunków, jakie będą panować w pomieszczeniu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.