Current Image

Filtry

KOMODY Z PÓŁKAMI

18 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody z półkami

Zastanawiacie się, jaką komodę wybrać? Czy lepsza będzie komoda z półkami, czy może jednak model wyposażony w szuflady? Wszystko zależy od tego, gdzie chcemy wykorzystać komodę i jaką rolę ma pełnić ten mebel. Na komody z półkami decydujemy się najczęściej, wybierając meble do salonu. Komoda z półkami będzie miała tu funkcję reprezentacyjną, a półki posłużą nam do wyeksponowania dekoracji czy rodzinnych pamiątek. Stosunkowo uniwersalnym wyborem są również komody z półkami i szufladami lub szafkami. Zwykle posiadają one jedną lub dwie półki oraz szuflady i szafki i w różnym układzie. Taka komoda z półkami będzie z jednej strony meblem reprezentacyjnym, a z drugiej pozwoli nam na schowanie w szufladach i szafkach przeróżnych drobiazgów i rzeczy, które niekoniecznie chcemy trzymać na widoku.

Komody z otwartymi półkami w sklepie internetowym Komfort to wybrane modele z oferty różnych polskich producentów mebli. Oferujemy między innymi nowoczesne komody z półkami, jak i modele nawiązujące do stylu retro. Obok klasycznych modeli z poziomymi półkami w naszym sklepie znajdziecie również pionowe komody z półkami o dosyć oryginalnym układzie. Niezależnie od tego, jakiej komody z półkami szukacie, zapraszamy do zapoznania się naszą aktualną ofertą mebli w tej kategorii.

Komoda z półkami na książki

Komoda z półkami może pełnić również rolę domowej biblioteczki. Komoda z półkami na książki sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w pokoju dziecięcym czy w domowym gabinecie. Przed zakupem komody z półkami na książki warto sprawdzić dokładną wysokość poszczególnych półek. Podobnie jak w przypadku klasycznej komody z półkami do salonu, najlepszym wyborem mogą się okazać modele wyposażone w dodatkową szufladę. Wybierając komodę z półkami na książki, warto się również zastanowić, czy w naszym przypadku bardziej odpowiednia będzie niska komoda pozioma, czy raczej komoda pionowa. Wysokie komody z półkami na książki są zwykle nieco wygodniejsze w użyciu i pozwalają na łatwiejszy dostęp do naszego księgozbioru.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.