Current Image

Filtry

KOMODY WĄSKIE

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody wąskie

Duże, szerokie komody pełnią często funkcję stolika pod telewizor w salonie lub szafki do przechowywania codziennych ubrań w sypialni. W wielu aranżacjach wnętrz możemy jednak wykorzystać również komody wąskie o szerokości od zaledwie 50 do mniej więcej 70, czy 80 cm. Taka wąska komoda może być funkcjonalnym dodatkiem zarówno do salonu, jak i pokoju dziecięcego, przedpokoju, garderoby czy sypialni. Komoda wąska przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy funkcjonalnego, ale zajmującego niewiele miejsca schowka.

Komod wąskie w ofercie sklepu online Komfort to kilkanaście różnych modeli z oferty wiodących polskich firm meblowych. W kategorii tej znajdziecie produkt z katalogów firmy Szynaka Meble, Extom czy Forte. Są to komody wąskie o uniwersalnym i ponadczasowym designie, a także komody zaprojektowane z myślą o aranżacjach w konkretnym stylu architektonicznym. Oferujemy między innymi wąskie komody industrialne, loftowe, rustykalne, czy komody w stylu skandynawskim.

Komody wąskie z szufladami czy półkami?

Komodo wąskie to w zdecydowanej większości modele wyposażone w szuflady. Wąskie komody z szufladami pozwalają na o wiele łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do swojej zawartości niż klasyczne szafki. Po wysunięciu szuflady, całą jej zawartość widzimy z góry i możemy łatwo sięgnąć po potrzebne rzeczy. W przypadku komody z półkami i uchylnymi drzwiami takie poszukiwania mogą być bardziej czasochłonne. Po komody wąskie z szufladami sięgamy często, urządzając niewielkie pomieszczenia jak garderoba czy przedpokój. Takie meble mogą być jednak równie dobrze dodatkowym elementem wyposażenia salonu czy sypialni.

Kiedy lepszym wyborem będą komody wąskie z szafkami? Wybór pomiędzy szufladami a półkami zależy przede wszystkim od funkcji, jaką ma pełnić komoda. Wąskie komody z półkami mogą okazać się lepszym wyborem, gdy szukamy szafki na zabawki do pokoju dziecięcego lub komody z barkiem do salonu.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.