Current Image

Filtry

KOMODY GLAMOUR

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody glamour

Styl glamour odrzuca takie pojęcia jak prostota czy minimalizm. We wnętrzu glamour dominują akcenty metaliczne, połyskujące kryształy i lustrzane płaszczyzny. Ekstrawagancki i pełen blasku styl glamour zdobył sobie całkiem szerokie grono wielbicieli. Czasem nawet kilka dobrze dobranych dodatków czy mebli wystarczy, aby przemienić klasyczne wnętrze w luksusowy salon czy sypialnię w stylu glamour. Jeśli szukacie mebli do takich aranżacji, to zobaczcie komody glamour dostępne w sklepie internetowym Komfort. Nasze komody glamour to wyselekcjonowane modele idealnie wpisujące się w ten architektoniczny trend.

Komody w stylu glamour

Komody w stylu glamour dostępne są w różnych kolorach. Najpopularniejsze są jednak komody w stylu glamour w kolorze białym lub czarnym. To właśnie połączenie czerni i bieli jest jednym z klasycznych elementów stylu glamour. W naszym sklepie oferujemy również kilka modeli komód glamour, w których białe fronty połączone są z akcentami w kolorze antracytowej, ciemnej szarości. W zależności od dobranych dodatków, w stylu glamour sprawdzą się zarówno komody z matowymi, jak i z błyszczącymi frontami.

Komody glamour to modele o stosunkowo tradycyjnej bryle, jak i nieco bardziej wymyślne meble na przykład komody z wygiętymi stylizowanymi nóżkami. Ważnym akcentem w przypadku komody w stylu glamour są często również takie elementy jak uchwyty czy okucia. Często zmiana samych uchwytów może sprawić, że klasyczny mebel przemieni się w komodę w stylu glamour.

Z czym łączyć komody w stylu glamour? Do takich mebli pasują przede wszystkim charakterystyczne dla tego stylu dekoracje. Są to między innymi detale w kolorze srebrnym czy złotym, dekoracje z błyszczącymi kryształkami czy wzorzyste tapety. W stylu glamour świetnie czują się również elementy w takich kolorach jak butelkowa zieleń, fiolet, turkus czy rubinowa czerwień. Powinniśmy jednak uważać, żeby nie przesadzić z ilością dodatków do komody glamour i nie przekroczyć granicy pomiędzy ekstrawagancką elegancją a kiczem.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.