Current Image

Filtry

KOMODY NA NÓŻKACH

27 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody na nóżkach

Komody na nóżkach wkroczyły przebojem do naszych wnętrz niesione na fali popularności aranżacji skandynawskich. Nie sposób bowiem odmówić im uroku – zarówno mała komoda na nóżkach, jak i jej większy odpowiednik, zachwyca wizualną lekkością, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że mebel przytłoczy czy zdominuje wnętrze, co jest istotne zwłaszcza przy niewielkich metrażach.

Komody na nóżkach mogą być wyposażone nie tylko w szuflady, ale i wygodne półki. Świetnie sprawdzają się więc we wnętrzach o różnym przeznaczeniu – znakomicie uzupełnią aranżację salonu, jadalni czy sypialni lub zwiększą funkcjonalność garderoby, zapewniając sporo dodatkowego miejsca do przechowywania. Komody z nóżkami ułatwiają też utrzymanie czystości w pomieszczeniu. W odróżnieniu od tradycyjnych mebli, odkurzenie czy umycie podłogi pod komodą na nóżkach nie stanowi większego problemu.

Komody z nóżkami cechują się dużą różnorodnością. Do wyboru są zarówno tanie komody na nóżkach o niewielkich gabarytach, jak i nieco większe lub stylizowane modele. Dzięki temu można dobrać model dopasowany nie tylko do wielkości czy aranżacji wnętrza, ale również przeznaczonego na ten cel budżetu. Komody na nóżkach dostępne w asortymencie sklepu Komfort są także zróżnicowane pod względem zastosowanej kolorystyki czy wykończenia, co sprawia, że łatwo można znaleźć model pasujący do konkretnego wystroju.

Stylowe komody na nóżkach

Choć komody na nóżkach kojarzą się głównie z aranżacjami skandynawskimi, w rzeczywistości doskonale sprawdzają się one w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach. Komody na wysokich nóżkach o prostym designie są też znakomitym wyborem do wnętrz nowoczesnych, w których króluje funkcjonalny minimalizm. Komody stylowe na nóżkach łączące drewno i czerń idealnie dopełnią wystrój industrialny, natomiast komoda na giętych nóżkach z frezowanymi drzwiczkami i metalowymi uchwytami przypadnie do gustu miłośnikom rustykalnych klimatów. Z kolei czerpiącym inspirację z minionych epok spodoba się komoda na nóżkach PRL – specjalnie stylizowana i świetnie oddająca atmosferę dawnych lat.

Zobacz powiązane produkty