leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMODY INDUSTRIALNE

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody industrialne

Styl industrialny to jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich ostatnich lat. Co prawda, zaadaptowane na potrzeby mieszkalne fabryki czy magazyny to nadal rzadkość na polskim rynku nieruchomości. Wiele osób stara się jednak odtworzyć ten specyficznych industrialny klimat w swoich domach czy mieszkaniach. Bardzo ważnym elementem industrialnej aranżacji są oczywiście odpowiednio dobrane i nawiązujące do tego stylu meble. Jeśli planujecie industrialną aranżację salonu lub sypialni, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie komody industrialne są aktualnie dostępne w naszym sklepie online. Oferujemy komody industrialne z najnowszych katalogów renomowanych producentów mebli. Komody industrialne to nie jedyne dodatki w tym stylu, jakie znajdziecie w naszym sklepie. Oferujemy również pasujące do takich aranżacji dywany, wykładziny, płytki ceramiczne i oświetlenie. Miłośników tego surowego stylu, zachęcamy więc do zapoznania się również z innymi kategoriami produktów w naszym sklepie.

Industrialna komoda – jaki model wybrać?

Czym wyróżnia się industrialna komoda? Podobnie jak inne meble w tym stylu również komody industrialne to przede wszystkim modele, w których połączono metal i drewno. To właśnie duet tych dwóch materiałów jest charakterystyczny dla mebli industrialnych i loftowych. Komody industrialne to głównie modele na metalowych nogach wykonanych ze stalowych profili pomalowanych na czarno. Industrialne komody najczęściej posiadają fronty w kolorze ciemnego naturalnego drewna. W takich aranżacjach sprawdzą się idealnie fronty z lekko postarzanego i przyciemnianego drewna. Bardzo charakterystyczne dla mebli industrialnych jest również połączenie elementów drewnianych z akcentami w kolorze czarnym lub antracytowym.

Z czym możemy połączyć komody industrialne? Tego rodzaju meble będą się świetnie komponować z charakterystycznymi dla stylu industrialnego akcentami. Są to na przykład płytki imitujące beton architektoniczny czy metalowe lampy stylizowane na stare fabryczne oświetlenie.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.