Current Image

Filtry

KOMODY FORTE

31 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody Forte

Forte to jeden z największych producentów mebli nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. W ofercie tego producenta dostępne są oczywiście również komody Forte zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Komody Forte w sklepie Komfort to ponad 20 różnych modeli o zróżnicowanych wymiarach, stylistyce i kolorach. Są to nowoczesne komody Forte do designerskich aranżacji, proste komody, które sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach skandynawskich, czy też stylizowane komody idealne do wnętrz angielskich, czy aranżacji w stylu retro. Jeśli szukacie funkcjonalnych mebli dobrej jakości, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie komody Forte są aktualnie dostępne w naszym sklepie. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy nowoczesnych trendów architektonicznych, jak i osoby, które stawiają na ciepłe i przytulne wnętrza o rodzinnych charakterze. Dołożymy również wszelkich starań, aby w naszej ofercie pojawiały się także nowe komody Forte z najnowszych kolekcji mebli tego producenta.

Komody Forte białe, szare czy dąb sonoma?

W stosunkowo szerokiej ofercie komód Forte znajdziecie modele w różnych kolorach. Dominują tu klasyczne dla tego rodzaju mebli odcienie. Największą popularnością cieszą się chyba komody Forte białe. Zależnie od stylu konkretnego modelu komody Forte białe wykorzystać możemy we wnętrzach o różnych charakterze. W loftowym wnętrzu sprawdzą się na przykład komody Forte z białymi frontami i ramą w ciemnoszarym kolorze nawiązującym do architektonicznego betonu. Natomiast w klasycznym salonie czy sypialni możemy postawić na proste białe komody Forte Brugia, czy Tuluza.

Bardzo uniwersalne są również komody Forte drewniane. Są to między innymi komody Forte dąb sonoma, ale także modele imitujące inne odcienie tego szlachetnego drewna. Drewniane komody Forte to domena nie tylko tradycyjnych i klasycznych wnętrz. W nowoczesnej aranżacji industrialnej sprawdzi się na przykład drewniana komoda Forte Jakobina z metalowymi nogami.

Zobacz powiązane produkty