Current Image

Filtry

KOMODY SKANDYNAWSKIE

10 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody skandynawskie

Śmiało możemy powiedzieć, że Polacy pokochali styl skandynawski. Wnętrza w tym minimalistycznym i funkcjonalnym stylu zyskały w ciągu ostatnich kilku lat ogromną popularność. Czym charakteryzuje się styl skandynawski i na jakie meble decydujemy się najczęściej w tego rodzaju aranżacjach? W skandynawskich wnętrzach króluje przede wszystkim minimalizm, jasna kolorystyka, przestrzeń, światło i naturalne materiały.

Na jakie komody skandynawskie decydujmy się najczęściej, urządzając tego rodzaju salon czy sypialnię? Komody skandynawskie to przede wszystkim meble w jasnych kolorach. Możemy postawić na przykład na komody skandynawskie białe lub komody w kolorze i ze wzorem jasnego, naturalnego drewna. W naszym sklepie internetowym oferujemy komody skandynawskie idealnie wpisujące się w ten trend i pasującą do niego kolorystykę. Oferujemy zarówno wąskie komody skandynawskie z szufladami pionowe, jak i szerokie komody wyposażone w szafki i szuflady. Wszystkich miłośników wnętrz w tym modnym stylu, zachęcamy do sprawdzenia, jakie komody skandynawskie są aktualnie dostępne w naszym sklepie online.

Komoda skandynawska biała, czarna czy drewniana?

Jaka komoda w stylu skandynawskim sprawdzi się najlepiej w naszym wnętrzu? Zdecydowanie największą popularnością cieszą się komody skandynawskie białe. To właśnie takie modele przeważają w naszej ofercie. Bardzo uniwersalnym wyborem może być jednak również komoda skandynawska drewniana. Są to przede wszystkim komody skandynawskie drewniane w jasnych odcieniach imitujących sosnę czy popularny dąb sonoma.

Mimo że w skandynawskich aranżacjach dominują jasne kolory, to czasami dobrym pomysłem może być również komoda skandynawska czarna. Taki element może nam posłużyć do wizualnego przełamania monotonii w skandynawskim salonie. Jeśli zdecydujemy się na taki zabieg, to aranżację salonu czy sypialni z taką czarną komodą skandynawską możemy uzupełnić również kilkoma innymi, niewielkimi akcentami w tym kolorze. Mogą to być na przykład czarno-białe fotografie na ścianie czy kilka dekoracyjnych poduszek z czarnymi akcentami.

Zobacz powiązane produkty