Current Image

Filtry

KOMODY Z 5 SZUFLADAMI

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody z 5 szufladami

Szukacie wyjątkowo pojemnej i funkcjonalnej komody, która pomieści ubrania, domowe tekstylia czy inne drobiazgi? Jeśli tak, to mogą zainteresować Was, dostępne w naszym sklepie internetowym komody z 5 szufladami. Są to meble z najnowszych kolekcji takich polskich marek jak Extom Meble czy Forte.

Komody wyposażone w aż 5 szuflad to w większości wysokie i wąskie komody, w których wszystkie szuflady ułożone są pionowo jedna nad drugą. Takie wąskie komody z 5 szufladami wykorzystać możemy w stosunkowo niewielkich pomieszczenia jak przedpokój czy połączona z sypialnią garderoba. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie komody z 5 szufladami wykorzystać także w aranżacji salonu czy sypialni. Niewielką część naszej oferty stanowią również duże komody z 5 szufladami, w których szuflady ułożone są poziomo obok siebie. Takie poziome niskie komody z 5 szufladami wykorzystać możemy jako stolik pod telewizor. Zaletą tego rodzaju modeli jest spory blat, który wykorzystać możemy na kilka sposobów.

Komoda z 5 szufladami – biała czy w kolorze dębu?

Dostępne w naszym sklepie komody z 5 szufladami to przede wszystkim modele w uniwersalnych kolorach jak biel czy kolor naturalnego drewna. Zarówno komody białe z 5 szufladami, jak i komody w odcieniach naturalnego drewna to modele, które wykorzystać można we wnętrzach o bardzo różnym charakterze. Biała komoda sprawdzi się w nowoczesnej aranżacji, ale także we wnętrzu klasycznym, loftowym oraz tak popularnych ostatnio aranżacjach w stylu skandynawskim. Komodę z 5 szufladami w kolorze naturalnego drewna również możemy wpasować w stylizacje wnętrz o zróżnicowanym charakterze. W zależności od tego, jaki konkretnie model wybierzemy, komoda z 5 szufladami dąb sonoma może sprawdzić się zarówno w aranżacji industrialnej, jak i w tradycyjnym rustykalnym salonie. Natomiast jeśli jesteście miłośnikami nieco ciemniejszych odcieni drewna, mogą Was zainteresować komody z 5 szufladami w kolorze egzotycznego drewna wenge.

Zobacz powiązane produkty